Toggle navigation
HOME
TEAMS
DISTRICTS/REGIONS
RESULTS
RANKINGS
FHSAA All-Florida
FHSAA 4A
FHSAA 3A
FHSAA 2A
FHSAA 1A
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 Archives
2022 Archives
2021 Archives
2020 Archives
2019 Archives
FHSAA STATE SERIES
2024 State Series
2023 State Series
2022 State Series
2021 State Series
2019 State Series
MEET RESULTS
FHSAA All-Florida Rankings
FHSAA 4A Rankings
FHSAA 3A Rankings
FHSAA 2A Rankings
FHSAA 1A Rankings
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2024 FHSAA STATE SERIES
2023 FHSAA STATE SERIES
2022 FHSAA STATE SERIES
2021 FHSAA STATE SERIES
2019 FHSAA STATE SERIES
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings
FHSAA 2A Region 1 Sanctioned **SUBJECT TO CHANGE** (2024)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2024)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2023)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2023)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2022)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2022)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2021)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2021)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2020)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2019)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2019)
DISPLAYING
Top 5
Top 10
Top 20
Top 25
Top 30
Top 50
Top 100
Top 200
Top 500
All Events
100 Meters
200 Meters
400 Meters
800 Meters
1600 Meters
3200 Meters
100 Hurdles
110 Hurdles
300 Hurdles
4 x 100 Relay
4 x 400 Relay
4 x 800 Relay
High Jump
Pole Vault
Long Jump
Triple Jump
Shot Put
Discus
All Years
SR
JR
SO
FR
8
7
6
Men & Women
Men
Women
FILTER BY TEAM(S)
Andrew Jackson
Arnold
Baker County
Baldwin
Bay
Bishop Kenny
Bolles
Chipley
Clay
Episcopal
Fernandina Beach
Florida High
Gadsden County
Godby
Marianna
Menendez
North Bay Haven
Pensacola Catholic
Raines
Ribault
Rickards
Ridgeview (OP)
Rutherford
South Walton
Suwannee
Taylor County
Wakulla
Walton
West Florida
West Nassau
Westside
Wolfson
Yulee
FILTER BY ATHLETE(S)
Abernathy, Kaylen (F) - Bolles
Abinsay, Shelby (F) - Bishop Kenny
Abu-Haniyi , Dolama (F) - Arnold
Adamovich, Kate (F) - Bolles
Adams, Alex (M) - Walton
Adams, Maya (F) - Andrew Jackson
Adams, Parker (M) - Bolles
Adcock, Ty (M) - Baker County
Adkinson, Jhacobe (M) - Walton
Airheart, Samuel (M) - Bishop Kenny
Albanese, Jimmy (M) - Menendez
Albert, De'Ana (F) - Wakulla
Albert, Kianna (F) - Wakulla
Albertelli, Anna (F) - Bishop Kenny
Albertelli, Marie (F) - Bishop Kenny
Albertie, Deontae (M) - Yulee
Alberto, Julian (M) - Bishop Kenny
Aldana, Carissa (F) - Bolles
Aldrich, Kenneth (M) - Yulee
Alexander, Reggina (F) - Fernandina Beach
Alford, Clara (F) - Wakulla
Alicea, Janyah (F) - Suwannee
Allen, Aaron (Roo) (M) - Bolles
Allen, Del'Kendrick (M) - Gadsden County
Allen, Eddie (M) - Pensacola Catholic
Allen, Jarien (M) - Wakulla
Allen, Nigel (M) - Raines
Allen, Sasha (F) - Wolfson
Allen, Shy'auna (F) - Wakulla
Alligood, Madison (F) - Bishop Kenny
Almeida, Isaiah (M) - Ridgeview
Alvare, Taylor (F) - Fernandina Beach
Alvarez-Stratton, Annie (F) - Episcopal
Ambrose, Kyle (M) - Baker County
Ambrose, Maddie (M) - Bolles
Ambrose, Maddie (F) - Bolles
Amerson, Dequan (M) - Baldwin
Anderson, Abigail (F) - Rutherford
Anderson, Austin (M) - Clay
Anderson, Justin (M) - Florida High
Anderson, Scott (M) - Walton
Anderson, Terri (F) - Rickards
Anferova, Katy (F) - Ridgeview
Ansley, Lazaria (F) - Suwannee
Anweiler, Isaiah (M) - Taylor County
Aponte, Maria (F) - Bishop Kenny
Araya-Wolff, Aidan (M) - Bishop Kenny
Areola, Maria (F) - West Florida
Arnold , Zinaya (F) - Godby
Arrington, Leonard (M) - Godby
Arroyo, Nicole (F) - Yulee
Arun, Ashvatha (F) - Bolles
Asbury, Katherine (F) - Bolles
Ashby, Jeffrey (M) - Bolles
Ashley, Marisa (F) - Arnold
Ashman, Teeya (F) - North Bay Haven
Atcherson, Nia (F) - Episcopal
Aten-Re, Imstey (M) - Raines
Atkinson, Terrell (M) - Suwannee
Austin, Anaje (F) - Bishop Kenny
Austin, Dienasia (F) - Clay
Austin, Jayla (F) - West Florida
Austin, Juleona (F) - Rickards
Austion, Zachary (M) - West Nassau
Autman, Briana (F) - Marianna
Avery-Young, Hunter (M) - Baldwin
Axon, Chad (M) - Ribault
Badgers, Enya (F) - Andrew Jackson
bagocious, macy (F) - West Nassau
Bailey, Sean (M) - Wolfson
Baker, Brandi (F) - Rutherford
Baker, Sheridan (M) - Pensacola Catholic
Baldwin, Ge'Kelvion (M) - Godby
Ballard-Witherspoon, Jadelyn (F) - Menendez
Baptista, Nicholas (M) - Episcopal
Barclay, Nyesuah (M) - Ridgeview
Barnes, Cornelius (M) - Godby
Barnes, Khayman (M) - Godby
Barnes, Taelor (F) - Rickards
Barnes, Travin (M) - Taylor County
Barnett, Jalyn (F) - Wakulla
Barrington, Ricondra (F) - Florida High
Barron, Brie (F) - Episcopal
Bartley, Avani (F) - Wolfson
Bata, Leila (F) - Bolles
Bata, Soraya (F) - Bolles
Bates, Jaden (M) - Rickards
Batten, Elias (M) - Bolles
Batten, Mac (M) - Bolles
Battle , Shuaib (M) - Raines
Baur, Josiah (M) - Walton
Bayot, Peyton (F) - Fernandina Beach
Beckham, Neveah (F) - Rickards
Behrens, Nathan (M) - Wakulla
Bellamy, Shavonne (F) - Yulee
Belton , Kyron (M) - Bay
Belton, Anthony (M) - Florida High
Bennett, Darby (F) - Rutherford
Bennett, Lydia (F) - West Nassau
Bennett, Mason (M) - Arnold
Berry, Matthew (M) - Bolles
Bethea, Thomas (M) - Taylor County
Bille, Keegan (M) - Fernandina Beach
Bisson, Gabrielle (F) - Pensacola Catholic
Bisson, Kyle (M) - Ridgeview
Bisson, Lucas (M) - Ridgeview
Blackburn, Madison (F) - Clay
Blake, Joseph (M) - Pensacola Catholic
Blanco, Elizabeth (F) - Walton
Blaquiere, Matthew (M) - Bishop Kenny
Blayney, Rebecca (F) - Yulee
Blazer, Cooper (M) - South Walton
Blitch, Elizabeth (F) - Wakulla
Blue, James (M) - Pensacola Catholic
Blue, Kelton (M) - Arnold
Blunt, Aaron (M) - Ribault
Bolden, Jordan (M) - Wakulla
Bollomo, Gabriella (F) - Clay
Boswell, Lauren-Marie (F) - Bolles
Bouie, Shayla (F) - Ribault
Boyd, Avery (M) - Godby
Boyd, Samuel (M) - Bolles
Braclet, Christina (F) - Wolfson
Bradham, Montrell (M) - Baldwin
Bradwell, Aria (F) - Rickards
Brady, Michael (M) - Bishop Kenny
Brady, Will (M) - Bolles
Brady, William (M) - Bolles
Brady, Zacari (M) - Andrew Jackson
Brannon, Callenn (M) - Walton
Brannon, Samantha (F) - North Bay Haven
Bratcher, Lily (F) - Chipley
Brazil, Marcus (M) - Ribault
Breuer, Cole (M) - Bolles
Britt, Chaneshia (F) - Taylor County
Broga, Summer (F) - Florida High
Brooks, Marlon (M) - Raines
Brophy, Jack (M) - Bishop Kenny
Brown, Akoi (F) - Ribault
Brown, Alijah (M) - West Florida
Brown, Anaya (F) - Ribault
Brown, Chloe (F) - Bolles
Brown, Dajanae (F) - Wolfson
Brown, Ja’Mia (F) - Gadsden County
Brown, Joshawna (F) - Ribault
Brown, Kolin (M) - Rickards
Brown, Makayla (F) - Yulee
Brown, Malik (M) - Yulee
Brown, Michael (M) - Godby
Brown, Rileigh (F) - Bolles
Brown, Sadia (F) - Clay
Brown, Takelia (F) - Andrew Jackson
Brown, Tecora (F) - Ribault
Brown, William (M) - Clay
Brown, Zaki (M) - Rickards
Brownlee, Jalen (M) - Rickards
Brunell, Luke (M) - Episcopal
Bryan, Anthony (M) - South Walton
Bryan, Patasha (F) - South Walton
Bryant, Jabari (M) - Rickards
Bryant, Mykell (M) - West Florida
Buatu, Jacob (M) - Arnold
Bunch, Amaya (F) - Bolles
Bunn, Jordan (F) - Bolles
Burgess, Matthew (M) - Bishop Kenny
Burgstiner , Suki (F) - Bolles
Burke, Kareem (M) - Raines
Burrell, Keion (M) - West Florida
Burroughs, Quincy (M) - Raines
Burrows, Grier (F) - Ridgeview
Busch, Maxwell (M) - Bishop Kenny
Busen, Hunter (M) - Wakulla
Butler, Grant (M) - Bishop Kenny
Butler, Justice (F) - Gadsden County
Butler- Moore, Briyaun (M) - Wakulla
Bybee, Luke (M) - Clay
Byrd, Kiara (F) - Godby
Caicedo, Adriana (F) - Yulee
Cain, Daisha (F) - Suwannee
Calder, Sydnee (F) - Fernandina Beach
Caldwell, Kendra (F) - Marianna
Calhoun , Jamal (M) - Rickards
Callum, Travis (M) - Baldwin
Camaret, Merileigh (F) - South Walton
Camp, Jack (M) - Bolles
Camp, William (M) - Bolles
Campbell, Jadakist (F) - Taylor County
Campbell, Maddy (F) - Arnold
Campbell, Tyron (M) - Andrew Jackson
Canavan, Amber (F) - Bishop Kenny
Canavan, Andrew (M) - Bishop Kenny
Candelino , Jillian (F) - Bolles
Cannada, Annalise (F) - Bolles
Cannedy, Donavon (M) - Wakulla
Cannon, Joshua (M) - Ribault
Canoura, Alexander (M) - Menendez
Carmody, Rory (M) - West Florida
Carney, James (M) - Bishop Kenny
Carr, Jacqueline (F) - Fernandina Beach
Carroll, William (M) - West Nassau
Carson, Jordan (M) - Ribault
Carswell, Amari (M) - Chipley
carter, cameron (M) - West Nassau
Carter, Daniel (M) - Clay
Carter, Elise (F) - Westside
Carter, Gabi (F) - Episcopal
Carter, Mason (M) - Baker County
Cary, Jason (M) - Godby
Castano, Alexis (F) - Florida High
Castano, Morgan (M) - Florida High
Castelo-Galliano, Alejandro (M) - Bishop Kenny
Castrillo, Hayden (M) - Walton
Castro, Joaquin (M) - Ridgeview
Cathey, Lucas (M) - Ridgeview
Catlin , Cauthen (F) - Bolles
Cauley, Kristian (M) - Godby
Cauley, Kristian (M) - Godby
Cauley, Kristopher (M) - Godby
Cayton, Jayne (F) - West Florida
Cedeno, Yamil (M) - Westside
Champagnie, Jonathan (M) - West Florida
Chandler, La'Tavian (M) - Rickards
Chang, An (M) - North Bay Haven
Chargeishvili, Rusudan (F) - Arnold
Charleston, Deqavious (M) - Gadsden County
Charlton, Anyia (F) - Marianna
Chastain, Will (M) - Wakulla
Chen, Jenny (F) - Bolles
Chen, Rokson (M) - Bolles
Cheng , Ava (F) - Bolles
Chestnut, Nyseem (M) - Arnold
Christie, Jacob (M) - Bolles
Christy, Hailey (F) - Bolles
Clark, Corey (M) - West Florida
Clark, Eden (F) - Menendez
Clark, Kaiman (M) - Episcopal
Clark, William (M) - Menendez
Clark-Wiley, D'Jarius (M) - Bishop Kenny
Clarke, Madison (F) - West Florida
Clay, Annalee (F) - Clay
Clayton, Chrisdiana (F) - Yulee
Clenney, Jonathon (M) - Walton
Click, Charles (M) - Ridgeview
Coddington, Macy (F) - Wakulla
Coffey, Richard (M) - Baldwin
Cole, Simon (M) - Wakulla
Coleman, Curtis (M) - Andrew Jackson
Coleman, Gabriel (M) - Bolles
Coleman, Niya (F) - Florida High
Coley, Shawn (M) - Andrew Jackson
Collazo-Heaton, Nevaeh (F) - Westside
Collins, Charity (F) - Ribault
Colston, Alvin (M) - West Florida
Comar, Krish (M) - Bolles
Commander, Helen (F) - Bolles
Commander, Tom (M) - Episcopal
Comperr, Zamuel (M) - Bay
Concha, Marley (F) - Menendez
Conner, Darian (M) - Ribault
Connolly, Caitlin (F) - Bolles
Connolly, Caldwell (F) - Bolles
Cook, Jack (M) - Episcopal
Cook, Zion (M) - Rutherford
Coomes, Anessa (F) - Episcopal
Coone, Gavin (M) - Walton
Cooper, Cadee (F) - Episcopal
Cooper, Diamond (F) - Wakulla
Cooper, Trai (M) - Ridgeview
Cooper, Travis (M) - Godby
Corban, Jarvis (M) - Godby
Cornelius, Kaiya (F) - North Bay Haven
Corner, Armanni (F) - Rutherford
Cornish-Rogers, Ramonn (M) - West Florida
Cortez, Allijah (F) - Yulee
Costanza, Vada (F) - Bishop Kenny
Cotcrell, Hayden (M) - Yulee
Cotton, Ashanti (F) - Rickards
Cotton, Christopher (M) - Florida High
Courter, Sam (M) - Menendez
Covington, Rashawn (M) - Ribault
Cowhey, Cannon (M) - Florida High
Cox, Janasia (F) - Gadsden County
Coyle, Patrick (M) - Bishop Kenny
Cozad, Hanna (F) - Arnold
crandell, caleb (M) - West Nassau
Cratem, Isabella (F) - Bishop Kenny
Cratem, John (M) - Bishop Kenny
Crawford, Kyle (M) - Bolles
Creed, Alice (F) - Bolles
Crimbley, Michael (M) - Rickards
Crisco, Max (M) - Bolles
Cromer, Kimberly (F) - Bishop Kenny
Crowder, Bryce (M) - Walton
Crowdus, Nolan (M) - Pensacola Catholic
Crowe, Ashley (F) - Bolles
Crowe, Will (M) - Bolles
Crump, Symone (F) - Godby
Cruz, Cristal (F) - Walton
Cruz, Nancy (F) - Pensacola Catholic
Cruz, Nikolaos (M) - Pensacola Catholic
Cruz-Marcelo, Ricardo (M) - Suwannee
Csikai, Anna (F) - Bolles
Csikai, Elizabeth (F) - Bolles
Culley, Karah (F) - Fernandina Beach
Curry, Charlie (M) - Marianna
Curtis, Shakhia (F) - Wolfson
Cusick, Casey (F) - Bishop Kenny
Cywes, Alexander (M) - Bolles
Cywes, Claire (F) - Bolles
Dabni, Kevan (M) - Ridgeview
Dahneke, Raven (M) - Chipley
Daleo, Jacob (M) - South Walton
Damme, Ulyane (F) - Clay
Dane, Isaiah (M) - Baldwin
Daniels, Da'mon (M) - Raines
Daniels, David (M) - Andrew Jackson
Daniels, Emily (F) - Yulee
Danner, Jonviay (F) - Wakulla
Danzy, Micahi (M) - Florida High
Darga, Skyler (M) - Wakulla
Darr, Aidan (M) - Episcopal
Davidson, Estee (F) - Pensacola Catholic
Davis , Dejohn (M) - Raines
Davis, Brianna (F) - Baker County
Davis, Destiny (F) - Suwannee
Davis, Kali (F) - Ribault
Davis, Logan (M) - Fernandina Beach
Davis, Marvin (M) - Baldwin
Davis, Nahila (F) - Menendez
Dawkins, Hannah (F) - Walton
Day, Sage (F) - Wakulla
Dean, Olivia (F) - Florida High
Dean, Riley (M) - Fernandina Beach
Dedman, Jimmy (M) - Bolles
DeGrove, Brianna (F) - Fernandina Beach
Delaney, Julia (F) - Bishop Kenny
Delfs, Ariana (F) - Fernandina Beach
DeLuna, Joseph (M) - North Bay Haven
Demps, Jayshawn (M) - Godby
Dempsey, Javarious (M) - Bay
Dennis, Breanna (F) - Raines
Dennis, Julia (F) - Yulee
Denson, Cayla (F) - Florida High
DePeri, Nick (M) - Episcopal
Derico, Tamohri (M) - Suwannee
DeRienzo, Isabella (F) - Bishop Kenny
Dickens, Adrian (M) - North Bay Haven
Diebenow, Atlantic (F) - Bolles
Diebenow, Raleigh (F) - Bolles
Dinsbeer, Aiden (M) - Bolles
Dixon, Jeshaiah (M) - Marianna
Dixon, Marcus (M) - Clay
Domingo, Malia (F) - Yulee
Donahoo, Anna (F) - Episcopal
Donaldson, Ivan (M) - Rickards
Donaldson, John (M) - Rickards
Donaldson, Shanya (F) - Wakulla
Douglass, Caleb (M) - Rickards
Dove, Ricky (M) - Andrew Jackson
Downer , Alexiya (F) - Bolles
Downer, Donald (M) - Bolles
Drake-Jackson, Jaliah (F) - North Bay Haven
Drew, Nate (M) - Bolles
Driggers, Thomas (M) - Bishop Kenny
Driver, Payden (M) - Suwannee
dubose, Armale (M) - Baldwin
Dubose, Makayla (F) - Fernandina Beach
Duchene, Blythe (F) - Ridgeview
Duchene, Kyslen (F) - Ridgeview
Duffy, George (M) - Bolles
Duffy, Rebecca (F) - Bolles
Duggins, Marshay (F) - Baldwin
Duhnoski, Colin (M) - Bolles
Duhnoski, Madeline (F) - Bolles
Dulay, Madison (F) - West Florida
Dunbar, Olivia (F) - North Bay Haven
Duncan, Cheyenne (F) - Walton
Dupee, Isabell (F) - Yulee
Dupont, Lindsey (F) - Wakulla
Duran, Luis (M) - Clay
Durden, Christopher (M) - West Nassau
Durden, Shannon (F) - West Nassau
Durham, Aliyonna (F) - Raines
Durnko, Janet (F) - South Walton
Durr, Steven (M) - Fernandina Beach
Ealey, Danielle (F) - Clay
Echols, Audrey (F) - Baker County
Echols, Jacob (M) - Baker County
Edgar, Sara (F) - Bishop Kenny
Edosada, Kylie (F) - Ridgeview
Edwards, Elias (M) - South Walton
Edwards, Ella (F) - Bolles
Edwards, Livi (F) - Bolles
Edwards, Payton (M) - Godby
Egan, Preston (M) - Pensacola Catholic
Elbana, Sarah (F) - Arnold
Elhajj, Teressa (F) - Bishop Kenny
Ellenberger, Michael (M) - West Florida
Emery, Eliana (F) - Bolles
Emmert, Zoie (F) - Pensacola Catholic
Epps, Demount (M) - North Bay Haven
Epstein, Avery (M) - Bolles
Ervin, Ja'kari (M) - Wakulla
Espinoza, Tia (F) - West Florida
Esquivias, Michael (M) - North Bay Haven
Estep, Bryce (M) - Wakulla
Estinvil, Belony (M) - Ridgeview
Etheridge, Gabrielle (F) - Clay
Evans, Catharine (F) - Bishop Kenny
Evans, Jalay (F) - Fernandina Beach
Evans, Ronald (M) - Menendez
Evanson, Max (M) - Episcopal
Evora, Philippa (F) - Florida High
Ezzell , Adeline (F) - Bolles
Ezzell, Cory (M) - North Bay Haven
Fahnbulleh, Aries (M) - Wolfson
Fairman, Gunnar (M) - Bolles
Farah, Olivia (F) - Bishop Kenny
Farland, Xerlilyn (F) - Godby
Farmer, Eden (F) - Baker County
Farmer, Jayden (M) - Florida High
Farmer, Joseph (M) - Baker County
Farrell, Kathryn (F) - Fernandina Beach
Fedd, Takayka (F) - Andrew Jackson
Feitsma, Lillian (F) - Walton
Feliciano, Elliot (M) - Baldwin
Ferguson, Day'Von (M) - Marianna
Ferguson, Jack (M) - Bolles
Ferreira, Caleb (M) - Clay
Ferris, Riley (F) - Bishop Kenny
Fetchero, Kara (F) - Bishop Kenny
Fetchero, Vincent (M) - Bishop Kenny
Fewell, Dan (M) - Bolles
Fields, Caleb (M) - Bay
Figgers, Jireh (F) - Gadsden County
Finch, Seth (M) - Menendez
Fiser, Lauren (F) - Baker County
Fisher-Primm, De'Aveon (F) - Pensacola Catholic
Flemming, Xavier (M) - Walton
Fletcher, Julia (F) - Bishop Kenny
Flores, Pablo (M) - Clay
Floyd, Katelyn (F) - Suwannee
Folson, Charmaine (F) - Rickards
Foltz, Ben (M) - Bolles
Forbes, Destiny (F) - Godby
Ford, Howard (M) - Raines
Ford, Keira (F) - Suwannee
Ford, Quinmero (M) - Arnold
Ford, Quinmero (M) - Arnold
Foreman, Elias (M) - South Walton
Fortenberry, Mason (M) - Fernandina Beach
Foster, Aniyah (F) - Menendez
Foster, Madison (F) - Ridgeview
Fountain, Emily (F) - Fernandina Beach
Foust, Jerrell (M) - Yulee
Foutch , Berry (F) - Bolles
Fowler, Grayson (M) - Fernandina Beach
Fox, Macey (F) - Baker County
Francis, Deandre (M) - Rickards
Francis, Michael (M) - Godby
Franklin, Amari (F) - West Florida
Franklyn, Amani (F) - Wolfson
Frazier, ja'niya (F) - Baldwin
Freeman, Elizabeth (F) - North Bay Haven
Freeman, John Michael (M) - North Bay Haven
Frietze, Dominik (M) - Ridgeview
Frost, Alexis (F) - Gadsden County
Frost, Kierra (F) - Rickards
Frost, Naveyh (F) - Godby
Fry, Jack (M) - Suwannee
Frymire, Sheri (F) - Pensacola Catholic
Fryson, Amilliyon (F) - Rickards
Furyk, Caleigh (F) - Bolles
Gabriel, Katherine (F) - Episcopal
Gainer, Henri (M) - Arnold
Gainer, Marshall (M) - Bolles
Gaines, Quanteris (M) - West Florida
Gainey, Loreal (F) - Wolfson
Gamble, Gray (M) - Menendez
Gant, Camiren (M) - North Bay Haven
Gantt, Carlton (M) - Ribault
Gantt, Desiron (M) - Clay
Garcia, Carlos (M) - Yulee
Garcia, Jose Paolo Miguel (M) - Ridgeview
Garcia, Josefina (F) - Suwannee
Garcia, Juan (M) - Arnold
Gardner, Jaylan (F) - Suwannee
Gardner, Parklyn (F) - Episcopal
Garvin, Jade (F) - Chipley
Gaynor, Alana (F) - West Florida
Gellatly , Grace (F) - Bolles
Geller, William (M) - Ridgeview
Geraci, Glenn (M) - Bishop Kenny
Gibbons, Ryan (M) - Bolles
Gibbs, Nikera (F) - Rickards
Gibbs, Nikera (F) - Rickards
Gibson, Christian (M) - Ribault
Gibson, Evan (F) - Bolles
Giedrys, Jeremiah (M) - Fernandina Beach
Giedrys, Uriah (M) - Fernandina Beach
Gilbert, Sencere (M) - Clay
Giley, Jolan (M) - Florida High
Gillespie, Kyle (M) - Bolles
Gilliam, Alexander (M) - Gadsden County
Gilliam, Carleigh (F) - North Bay Haven
Gindl, Phillip (M) - West Florida
Givens, Miesha (F) - Baker County
Gjergji, Adriana (F) - Bishop Kenny
Glee, Darius (M) - Rickards
Glenn, Mackenize (F) - Episcopal
Goff, Zaire (F) - Clay
Goins, Wyatt (M) - Menendez
Goldsmith, Mea (F) - Rickards
Goldstein, Christopher (M) - Clay
Gonzalez, Reynaldo (M) - Ridgeview
Goode, Adrian (M) - Walton
Goodman, Clarence (M) - Ribault
Goodman, Kinsey (F) - Taylor County
Goodwin, Amanda (F) - Menendez
Gordon, Jamarcus (M) - Andrew Jackson
Gould, August (M) - Bishop Kenny
Gould, Luke (M) - Bishop Kenny
Graham, DelDrick (M) - Rickards
Graham, Haylee (F) - Baldwin
Graham, Jaleen (M) - Ribault
Graham, Kristopher (M) - Baldwin
Graham, Mya (F) - Baldwin
Graham, Quamane (M) - Westside
Grangisetti, Krithika (F) - Bolles
Grant, Adrian (M) - Florida High
Grant, Karlee (F) - West Florida
Grant, Preston (M) - Bishop Kenny
Grant, Shanelle (F) - North Bay Haven
Grant, Skylar (F) - West Florida
Graves, Braeden (M) - Fernandina Beach
Graves, Reegan (F) - Fernandina Beach
Gray, Nevaeh (F) - Chipley
Gray, Thomas (M) - Fernandina Beach
Gray, Thomas (M) - West Florida
Green, Aniya (F) - Yulee
Green, Ariah (F) - South Walton
Green, Ava (F) - Bolles
Green, Ay'keelah (F) - Florida High
Green, Jackson (M) - Clay
Green, Jamari (M) - Wakulla
Green, Keiarryien (M) - Florida High
Green, Leiya (F) - Raines
Green, Mariah (F) - Baker County
Green, Willium (M) - Baker County
Green, Xavier (M) - Raines
Greene, Adrian (M) - Ribault
Greene, Keyshawn (M) - Wakulla
Greene, Tyler (M) - Arnold
Greenwood, Jalen (M) - Rickards
Greenwood, Jordan (M) - Rickards
Griffin, Kyliee (F) - Ribault
Griffin, LaShawn (F) - Rickards
Griffis, Kyle (M) - Bolles
Grinner, Tori (F) - West Nassau
Grogan, Parker (M) - North Bay Haven
Grogan, Sean (M) - North Bay Haven
Gross, Kyan (M) - Wakulla
Guice, Jordan (M) - Rickards
Gunn, Khalil (M) - Gadsden County
Gunter, Herman (M) - Suwannee
Gutierrez-Tapia, Alysha (F) - Florida High
Guttman, Jackie (F) - Pensacola Catholic
Haddock, Tyler (M) - North Bay Haven
Haigler, Marcus (M) - Florida High
Hale, Carson (M) - North Bay Haven
Hale, Megan (F) - West Florida
Hall, Brianna (F) - Marianna
Hall, Carlton (M) - Suwannee
Hall, Dontreal (M) - Gadsden County
Hall, Kentarious (M) - Rickards
Hall, Rashaad (M) - Raines
Hall, Tayquel (M) - Gadsden County
Hall, Timarrah (F) - West Florida
Halliwell, Garrett (M) - Yulee
Halter, Kristin (F) - Bishop Kenny
Hamlet, Ameion (F) - Godby
Hammond, Kyree (M) - Raines
Hampton, Jasmine (F) - Ribault
Hancock, Chase (M) - Baker County
Hancock, Madison (F) - Bay
Handy, Jamond (M) - Raines
Hanna, Helena (M) - Bolles
Hanna, Helena (F) - Bolles
Hansen, Sabrina (F) - Fernandina Beach
Hanuszak, Brooke (F) - Suwannee
Hardwick, Gracie (F) - Yulee
Hardwick, Jade (F) - Episcopal
Hargrove, Jabriya (F) - Chipley
Harmon, Matt (M) - Pensacola Catholic
Harmon, Taylor (F) - Clay
Haro, Xavier (M) - North Bay Haven
Harper, Aniya (F) - Westside
Harrell, Kayla (F) - Wakulla
Harrell, Schelby (F) - Wakulla
Harris, Austin (M) - Walton
Harris, Bailey (F) - Episcopal
Harris, Cameron (M) - Wolfson
Harris, Chaylin (F) - Ridgeview
Harris, Damon (M) - West Nassau
Harris, Darrell (M) - Bishop Kenny
Harris, Denim (M) - Godby
Harris, Jamari (M) - West Florida
Harris, Kenisha (F) - Ribault
Harris, Samuel (M) - Raines
Harris, Theotis (M) - Baldwin
Harris, Tylan (M) - Godby
Harris, Tyss (M) - Ribault
Harrison, Ishaunna (F) - Ribault
Hartford, Zac (M) - West Nassau
Hartle, Hailey (F) - Bishop Kenny
Hartless, Mathew (M) - North Bay Haven
Hartley, Gabe (M) - Menendez
Hartmann, Steven (M) - Bishop Kenny
Harvey, , Zacharriya (F) - Wakulla
Harvey, Ahmari (M) - Florida High
Hasan, Aidin (M) - Bolles
Hastings, Alex (M) - Bolles
Hastings, Kate (F) - Bolles
Hatcher, Freddie (M) - Andrew Jackson
Hawkins, Latahja (F) - Rickards
Hayden, Caleb (M) - Baker County
Hayes, Dominique (F) - Rickards
Hayes, Heaven (F) - Rickards
Haymore, John (M) - Clay
Haynes, Amelia (F) - Episcopal
He, Jiajun (M) - Bolles
Head, Kennady (F) - Pensacola Catholic
Hearns, Atlantis (F) - Florida High
Hebert, Alisa (F) - Wolfson
Heidinger, Kieth (M) - Yulee
Henderson, Amari (F) - West Florida
Henderson, Anderw (M) - Wolfson
Henderson, Jabrian (M) - Clay
Hendley, Brandon (M) - Westside
Hendley, Chris (M) - Ribault
Henley, Aniya (F) - Rickards
Henning, Harry (M) - North Bay Haven
Hernandez, Dalia (F) - Suwannee
Herring, Cardel (M) - Gadsden County
Hewins, Jovanni (M) - Ridgeview
Hewitt, Victoria (F) - Marianna
Hickman, Landen (M) - Baker County
Hicks, Ben (M) - North Bay Haven
Hicks, Charles (M) - Bolles
Hicks, Gabriela (F) - Yulee
Hicks, Kayleb (M) - West Nassau
Hill, Alvin (M) - Baker County
Hill, Antonio (M) - Arnold
Hill, Kennedy (F) - Raines
Hill, Taylor (F) - West Florida
hillaman, maxwell (M) - West Nassau
Himes, Philip (M) - Bay
Hinds, Kevon (M) - Chipley
Hines, Breonna (F) - Wolfson
Hinkley, Michelle (F) - Pensacola Catholic
Hix, Brianna (F) - Arnold
Hix, Harlee (F) - Arnold
Hixon, Anori (F) - Chipley
Hockenberry, Mason (M) - Pensacola Catholic
Hodge, Hadley (F) - Bolles
Hodges, Caiden (M) - Baker County
Hodges, Griffin (M) - Baker County
Hodges, John (M) - Yulee
Hodges, Madelene (F) - Bolles
Hogan, Kenyatta (F) - Ridgeview
Hogue, Saylor (F) - Fernandina Beach
Holder, Abbie (F) - South Walton
Holland, Caroline (F) - Bolles
Holland, Catherine (F) - Bolles
Holland, Corliss (F) - Raines
Hollenbeck, Christian (M) - Bishop Kenny
Holley, Audrey (F) - Chipley
Hollman, Dekerian (M) - West Florida
Holloway, Luke (M) - Bishop Kenny
Holmes, Olivia (F) - Walton
Holt, Derek (M) - Clay
Holzbaur, Eve (F) - Bishop Kenny
Hooker, Samuel (M) - Pensacola Catholic
Hooks, Eliah (M) - Chipley
Hopkins, Myles (M) - Florida High
Hornkohl, Mei (F) - North Bay Haven
Hornkohl, Su (F) - North Bay Haven
House, Abi (F) - Episcopal
Houston, Madisen (F) - Baldwin
Howard, Blair (F) - South Walton
Howard, Gatia (F) - Yulee
Howard, Jefferry (M) - Menendez
Howell, Savana (F) - Walton
Howie, Tamia (F) - Godby
Hoy, Kristina (F) - Bishop Kenny
Hoyte, Shaheem (M) - Clay
Huggins, Alyssa (F) - Clay
Hughes, Michael (M) - Rutherford
Hung, Tabitha (F) - Episcopal
Hunt, Jakius (M) - Westside
Hunter, Brandon (M) - Arnold
Hunter, Christian (M) - Clay
Hunter, Markevar (M) - Marianna
Hunter, Paul (M) - Rutherford
Huskey, Emily (F) - Bishop Kenny
Hutchinson, Jaiwan (M) - Menendez
Hutchinson, Jared (M) - Fernandina Beach
Hutchison, Shelon (M) - West Florida
Ibraheem-Washington, Kaseem (M) - Rickards
Ingram, Marcus (M) - West Florida
Ion, Ana (F) - Episcopal
Iszard, Carissa (F) - Episcopal
Ivy, Audrey (F) - Clay
Jackson, Alan (M) - Florida High
Jackson, Dematres (M) - Gadsden County
Jackson, Deshawn (M) - Menendez
Jackson, Elijah (M) - North Bay Haven
Jackson, Jalil (M) - Westside
Jackson, Jamira (F) - Ribault
Jackson, Jaylah (F) - Wolfson
Jackson, Jordan (M) - Ridgeview
Jackson, Kyaun (M) - Taylor County
Jackson, Preston (M) - Raines
Jackson, Promise (F) - Taylor County
Jackson, Ronnika (F) - Andrew Jackson
Jacob, Rachel (F) - Bolles
Jacobs , Jashod (M) - Raines
Jacobs, Tamia (F) - Baldwin
Jaime, Francisco (M) - Yulee
James, Burl (M) - Gadsden County
Jarvis, Fagan (M) - Arnold
Javurek, Joey (M) - Bishop Kenny
Jay, Haeven (F) - Taylor County
Jean-Baptiste, Amanda (F) - Ridgeview
Jefferson , Jaquesha (F) - Wakulla
Jefferson, Angelique (F) - West Florida
Jefferson, Cameron (M) - Baker County
Jefferson, Jayden (M) - Godby
Jelks, Jania (F) - Suwannee
Jenkins, Danielle (F) - Wakulla
Jenkins, Deshawn (M) - Wakulla
Jenkins, Evoni (F) - Gadsden County
Jevic, Cooper (M) - Episcopal
Jimenez, Gabriel (M) - Chipley
Johns, Chloe (F) - Bolles
Johnson , Jordan (M) - Raines
Johnson, Chloe (F) - Baker County
Johnson, Courtney (F) - Baker County
Johnson, Gabriel (M) - Clay
Johnson, Jaquan (M) - Ribault
Johnson, Jawuan (M) - Ribault
Johnson, Kenneth (M) - Clay
Johnson, Myles (M) - Bolles
Johnson, Rikishi (M) - Suwannee
Johnson, Semaj (F) - Raines
Johnston, Brooke (F) - Episcopal
Johnston, Caroline (F) - Episcopal
Jones, Allister (M) - Bolles
Jones, Almaryee (F) - Raines
Jones, Amaya (F) - Godby
Jones, Aryanna (F) - Rickards
Jones, Auzjay (F) - Bishop Kenny
Jones, Christopher (M) - South Walton
Jones, Dailynn (F) - South Walton
Jones, Dershia (F) - Wakulla
Jones, Jackson (F) - Episcopal
Jones, Jonathon (M) - Bishop Kenny
Jones, Jordan (F) - Florida High
Jones, Kohl (M) - Menendez
Jones, Matthew (M) - Menendez
Jones, Moleyk (M) - Suwannee
Jones, Mon'tayasia (F) - Suwannee
Jones, Nazorio (M) - Raines
Jones, Shari (F) - Marianna
Jones, Taniya (F) - Marianna
Jones, Trelicia (F) - Marianna
Jones, Tyler (M) - Arnold
Jones, Tyler (M) - Yulee
Jones, Ziana (F) - Yulee
Jordan, Kiarra (F) - Rickards
Jordan, Waymond (M) - Pensacola Catholic
Joseph, Alexzandre (M) - Pensacola Catholic
Josephson, Samantha (F) - Bolles
Joubert, Raymond (M) - Menendez
Jubran, Alex (M) - Bishop Kenny
Jubran, Brooke (F) - Bishop Kenny
Jubran, Lauren (F) - Bishop Kenny
Jubran, Michael (M) - Bolles
Jubran, Morgan (F) - Bishop Kenny
Junker, Kelsey (F) - Arnold
Kahn, Kamran (M) - Bolles
Kalandyk, Tyra (F) - Suwannee
Kaldor, Lauren (F) - Bishop Kenny
Kar, Riya (F) - Bolles
Kazmierczak, Brandon (M) - Baker County
Keen, Jillian (F) - Menendez
Kelbert, Ian (M) - Menendez
Keller, Leah (F) - Florida High
Kelley, Emilia (F) - Arnold
Kelley, Keith (M) - Ridgeview
Kelly, Lanayjah (F) - Godby
Kelly, Shemar (M) - Marianna
Kendall, Alex (M) - Arnold
Kenens, Oakley (M) - Arnold
Kennard, Nathaniel (M) - Bolles
Kennedy, Matthew (M) - Bishop Kenny
Kennelly, Brad (M) - Bishop Kenny
Khan, Kamren (M) - Bolles
Khan, Revan (M) - Florida High
Kidd, Kolby (M) - Fernandina Beach
Kierce, Damarius (M) - Raines
Kijek, Riley (M) - Bishop Kenny
Kilgore, Michelle (F) - Wolfson
Kilpatrick , Justin (M) - Wakulla
Kilpatrick, Alexander (M) - South Walton
Kilpatrick, Lawson (M) - South Walton
Kilpatrick, Logan (M) - Wakulla
Kincade, Dezirae (F) - Chipley
Kinder, Terrell (M) - Raines
King, Aliyah (F) - Westside
King, Arine (F) - South Walton
King, DeQuan (M) - Raines
King, Jackson (M) - Bishop Kenny
King, JaMesha (F) - North Bay Haven
King, Jaquon (M) - Raines
King, Madison (F) - Godby
King, Mason (M) - Arnold
Kinghorn, Cheyenne (F) - Baker County
Kirk, Colin (M) - Bolles
Kirkland, Eryana (F) - Godby
Kirkland, Kai'lyn (F) - Raines
Kirkland, Kendall (F) - Raines
Kirksey, Bryson (M) - Bolles
Kish, Jena (F) - West Nassau
Klarfeld, Josh (M) - Bishop Kenny
Klassen, Bode (M) - Bolles
Klassen, Christina (F) - Bolles
Klava-Herrera, Jayden (F) - Walton
Knight, Charles (M) - Clay
Knight, Emily (F) - Clay
Knight, Hallie (F) - Bishop Kenny
Kohla, Don (M) - Episcopal
Koon, Dillan (M) - Suwannee
Koss, Ethan (M) - Bay
Kowkabany, Ellie (F) - Episcopal
Kowkabany, Hannah (F) - Episcopal
Koziolek, Matthew (M) - Ridgeview
Kreis, Lauren (F) - Florida High
Kummings, Helena (F) - Bolles
Kunkle, Andrew (M) - Bolles
Kunkle, Stephen (M) - Fernandina Beach
Kunovich, Michael (M) - Bishop Kenny
Kunz, Catherine (F) - Bolles
Kusiak, Michael (M) - Ridgeview
Kwiatkowski, Caden (M) - Fernandina Beach
Kyles, Kadesh (M) - Pensacola Catholic
LaBorde, Jack (M) - Episcopal
Labyak, Nicholas (M) - Bishop Kenny
Lacy, Ethan (M) - Wolfson
Laddler, Keiwan (M) - Suwannee
Lageman, Dylan (M) - Bolles
Lamb, Nellie (F) - Suwannee
Lampley-Sims, Paul (M) - Episcopal
Lance, Larry (M) - Westside
Land, Hunter (M) - Suwannee
Lane, Marco (M) - Wakulla
Lang, Kennady (F) - North Bay Haven
Langston, Alyssa (F) - Wakulla
Laster, Keandre (M) - West Florida
Latimer, Reshawn (M) - Raines
Laurel, Anzli (F) - Chipley
Lawrence , Kaylin (F) - Wakulla
Lawrence, Luke (M) - Menendez
Le, Hien (M) - North Bay Haven
Leahy, Liam (M) - Bishop Kenny
Leal, Marisley (F) - Suwannee
Leblanc, Emily (F) - Wakulla
Leckie, Kristine (M) - Arnold
Lee, Avant (M) - Baker County
Lee, Isabella (F) - Bolles
Lee, Jason (M) - Rutherford
Legget, Passion (F) - Suwannee
Leland, Jackell (M) - Godby
Lenger , Lilly (F) - Bolles
Lenger, Josephine (F) - Bolles
Lentz, Brooke (F) - Yulee
Lentz, Dalen (M) - Menendez
Lester, Ryan (M) - Clay
Levin, Samuel (M) - Bolles
Levingston, Keri (F) - Wakulla
Lewis, Jacquell (F) - Florida High
Lewis, Malik (M) - Suwannee
Lewis, Samaree (M) - Clay
Lewis-Jackson, Keante (M) - Yulee
Liddel, Chase (M) - Bolles
Lindsey, M'Kharis (M) - Rickards
Little, Reginal (M) - Rickards
Littleton, Jacob (M) - Suwannee
Locke, Lauren (F) - Marianna
Lockett, Kayla (F) - Ribault
Lockley, Khiri (M) - Andrew Jackson
Lofton, Caleb (M) - Rickards
Logans, Preston (M) - Rickards
Long, Brooke (F) - Fernandina Beach
Loper, Samuel (M) - Fernandina Beach
Lopez, Aidan (M) - West Florida
Lopez, Darion (M) - Pensacola Catholic
Lopez, German (M) - Yulee
Lorbeer, Jonathan (M) - Bolles
Lord, Samuel (M) - Suwannee
Loriz, Jasmine (F) - West Florida
Lowder, Lewis (M) - Bay
Lowrie, Nathan (M) - Bishop Kenny
Lumbag, Jonathan (M) - Bishop Kenny
Ly, Vincent (M) - Ridgeview
Lynn, Kyla (F) - Wolfson
Lyons, McKenzi (F) - Rickards
Lytle, Chase (M) - Bolles
Mac Nair, Michael (M) - Fernandina Beach
Machado, Josh (M) - Walton
Macias, Lydia (F) - Walton
Mackey, Brittany (F) - Gadsden County
Madrid, Daniel (M) - Bishop Kenny
Maduro, Klani (M) - Wolfson
Magruder, Anna (F) - Ridgeview
Mahoney, Payton (F) - Ridgeview
Mangham, Christopher (M) - Andrew Jackson
Mantegari, Stefano (M) - Bolles
Maples, Zaniah (F) - Godby
Marcelonis, Dolan (M) - Pensacola Catholic
Marchigiano, Michael (M) - Bishop Kenny
Mardis, Alexis (F) - Rickards
Marler, Julian (M) - Suwannee
Marnell, Mark (M) - Ridgeview
Marquez, James (M) - Bishop Kenny
Marshall, Brandon (M) - Raines
Marti, Anastasia (F) - Clay
Marti, Victoria (F) - Clay
Martin, Dariniya (F) - Suwannee
Martin, Ezra (M) - Yulee
Martin, Markeem (M) - Godby
Martin, Portia (F) - Walton
Martin, Tanner (M) - South Walton
Martin, William (M) - Ridgeview
Martinez, Kevin (M) - Ridgeview
Martinez-Lopez, Adonis (M) - Bay
Massey, Taylor (F) - Menendez
Massie, Luke (M) - Pensacola Catholic
Mathias, Shanice (F) - Arnold
Mattison, Ashant'i (F) - Baldwin
Maxwell, Caneim (M) - Bishop Kenny
Maxwell, Rachel (F) - Bishop Kenny
Mayer, Ryan (M) - Bishop Kenny
Mays, Brianna (F) - Suwannee
Mcauley, Christian (M) - Wolfson
McBride, Rajah (M) - Ribault
McCall, Jayda (F) - Ridgeview
McClain, Denae (F) - Ribault
McCloud, Jay (M) - Rickards
McClure, Elizabeth (F) - Bolles
McClure, Matthew (M) - Bolles
McCord, Mason (M) - Wakulla
McCullough, Hunter (M) - Baldwin
McDavitt, Mia (F) - Bishop Kenny
McDuffie, Matthew (M) - Baker County
McDuffie, Tavion (M) - Clay
McEvoy, Harper (F) - Episcopal
McGhee, Damarius (M) - Pensacola Catholic
McGilvray, Keegan (M) - Florida High
McGinley, Montana (F) - Baker County
McGrane, Shannon (F) - Bolles
McGrath, Kristen (F) - Bolles
McGraw, Andrew (M) - Bolles
McGregor, Noah (M) - Bolles
McGriff, T'Onj (F) - Gadsden County
McGriff, Treverious (M) - Chipley
McGriff, Xavier (M) - Baldwin
McGuinnes, Keira (F) - Yulee
McGuire, Macie (F) - Taylor County
McHayle, Anastasia (F) - Bolles
McHugh, Kayley (F) - Bishop Kenny
McKee, Justin (M) - Episcopal
McKenzie, Justus (F) - Wakulla
McKenzie, Natalie (F) - North Bay Haven
McKinney, Kennedy (F) - Bolles
McKnight, Y'Vecia (F) - Rickards
McLauchlin, Mary (F) - Bishop Kenny
McMahan, Emma (F) - Bishop Kenny
McMahan, Mary (F) - Bishop Kenny
McMillan, Caroline (F) - Bishop Kenny
McVearry, Margaret (F) - Bishop Kenny
Meadows, Thomas (M) - Yulee
Mechum, Rachel (F) - Baker County
Mee, Elizabeth (F) - Ridgeview
Melgard, Brenna (F) - Menendez
Melton, John (M) - Menendez
Mendis, Dinith (M) - Bishop Kenny
Mendis, Pasas (M) - Bishop Kenny
Merola, Hunter (M) - Suwannee
Merritt, Matthew (M) - Andrew Jackson
Metych, Kaila (F) - Menendez
Metzger, Alexis (F) - Bolles
Metzger, Jayson (M) - Bolles
Meyers, Hannah (F) - Pensacola Catholic
Mickel, Christopher (M) - Ridgeview
Mickler, Ella (F) - Bolles
Middleton, John (M) - Pensacola Catholic
mihlebach, stevie (F) - West Nassau
Miles, Gabriel (M) - Rickards
Miller, Camron (M) - Fernandina Beach
Miller, Denzel (M) - Wakulla
Miller, Scott (M) - Bishop Kenny
Mills, Imani (F) - Clay
Mills-Kelly, Joshua (M) - Rickards
Milne, Dougie (M) - Episcopal
Milne, Ford (M) - Bolles
Minton-St.Germain, Feyona (F) - Ridgeview
Miranda, Mailene (F) - Bishop Kenny
Mirjankar, Annika (F) - Bolles
Mispel, Jack (M) - Wakulla
Mitchell, Ke'Shaun (M) - Rickards
Mitchum, Kaylah (F) - Bishop Kenny
Mitchum, Tyler (M) - South Walton
Mobley, Jordan (M) - Baker County
Mohamad, Bilal (M) - Arnold
Monteiro, Davis (M) - Arnold
Montero, Paige (F) - Episcopal
Montinola, Tiana (F) - Bishop Kenny
Montoya, Maxine (F) - Bolles
Montpellier, Robert (M) - Florida High
moody, robert (M) - West Nassau
Moore, Amarie (M) - Godby
Moore, Isabella (F) - Fernandina Beach
Moore, James (M) - Wolfson
Moore, Jeiley (F) - Gadsden County
Moore, kevon (M) - Baldwin
Moore, Lily (F) - Bolles
Moore, Malik (M) - Godby
Moore, Mckinna (F) - West Florida
Moore, Tredarious (M) - Andrew Jackson
Moore, Victor (M) - Clay
Moorer, Janay (F) - Bolles
Moreno, Pablo (M) - Bishop Kenny
Morgan, Hannah (F) - Arnold
Morgan, Jahaz (M) - Florida High
Morgan, Javan (M) - Florida High
Morgan, Tonie (F) - Florida High
Morris, Antwoinez (M) - Walton
Morris, Bryce (M) - West Nassau
Morris, Cherokee (F) - Westside
Morris, Gavin (M) - South Walton
Morris, Julian (M) - Bolles
Morris, Maddie (F) - Episcopal
Morris, Skyler (M) - Ridgeview
Morrissey, Sean-Patrick (M) - Bishop Kenny
Mosley, Saiyan (M) - Bishop Kenny
Mota, Arieal (F) - Clay
Mott, Mallory (F) - West Florida
Moye, Wreylon (M) - Gadsden County
Muldrow, Keon (M) - Ribault
Mullaney, Grace (F) - Bishop Kenny
Mumbauer, Resse (F) - Yulee
Muniz-Beitia, Daniel (M) - Wolfson
Murzyn, Matthew (M) - North Bay Haven
Murzyn, Zachary (M) - North Bay Haven
Nance, Gabe (M) - Rickards
Nash, William (M) - Episcopal
Nazir, Kadin (M) - Bolles
Neal, Dynesty (F) - West Florida
Neil, Robert (M) - Yulee
Nelloms, Jordan (M) - Rickards
Nelson, Kendall (F) - Pensacola Catholic
Nelson, Miles (M) - Wakulla
Nelson, Samantha (F) - Bolles
Nesi, Joel (M) - Ridgeview
Nestel, Taylor (F) - Fernandina Beach
Netherland, Tiki (M) - Rickards
Newman, Shaydonel (F) - Fernandina Beach
Newsome, Alden (F) - Fernandina Beach
Newstead, Allegra (F) - Pensacola Catholic
Nguyen, Simon (M) - Rutherford
Nichol, Amelie (F) - Fernandina Beach
Nickelson, Tamya (F) - Clay
Nicolosi, Lillian (F) - Bishop Kenny
Nigro, Serena (F) - Episcopal
Nihalani, Mayank (M) - Bolles
Nixon, Nyjuah (F) - Rickards
Noble, Alexander (M) - Arnold
Noe, Ryan (M) - Bishop Kenny
Noisette, Tenisha (F) - Raines
Norflett, Antonio (M) - Wolfson
Norris , Sedric (M) - Raines
North, Chris (M) - Yulee
Nowroski, Brian (M) - West Florida
Nunn, Micah (F) - Florida High
O'Banner, A’Kyrah (F) - Godby
O'Brein, Max (M) - Episcopal
O'Brien-Forde, Sairah (F) - Bolles
O'Connell-Becker, Megan (F) - Bishop Kenny
O'Riordan, Maeve (F) - Bolles
Odum, Kyra (F) - Florida High
Officer, Michael (M) - Episcopal
Okoli, Onyinyechukwu (M) - Florida High
Oliver, Charlie (M) - Bolles
Oree, Aniya (F) - Yulee
Ortiz, Omar (M) - Westside
Osborn, David (M) - Ridgeview
Osborne, Peyton (F) - Episcopal
Ossi, Hind (F) - Bishop Kenny
Ossi, Jacob (M) - Bishop Kenny
Ossi, Rachel (F) - Bishop Kenny
Ossman, Emily (F) - Baker County
Oswald, Seraiah (F) - Episcopal
Otero, Natalie (F) - Bishop Kenny
Owenby, Eryn (F) - Yulee
Padgett, Gage (M) - Yulee
Pael, John (M) - Arnold
Paige, Jaquan (M) - Baker County
Palmer, Saniyah (F) - Wolfson
Palomo, Jericho (M) - Bishop Kenny
Parker, Andre (M) - Bolles
Parker, Lydia (F) - Yulee
Parker, Mallory (F) - Pensacola Catholic
Parker, Robert (M) - Pensacola Catholic
Parker, Seraiah (F) - Rickards
Parsons, Alyssa (F) - Yulee
Partain, Eric (M) - Bishop Kenny
Parungao, Alyssa (F) - Pensacola Catholic
Pasion, Abe Luke (M) - West Florida
Patel, Shavang (M) - North Bay Haven
Patin, Nicholas (M) - Bishop Kenny
Patterson, Zahria (F) - Rickards
Patterson, Zahria (F) - Rickards
Pease, Jack (M) - Bishop Kenny
Pease, Krishanti (F) - Raines
Pedrosa-Negron, Isis (F) - Yulee
Peele, Madison (F) - South Walton
Pelfrey, Savannah (F) - Baker County
Pell, John (M) - Wakulla
Pelle, Tahje (F) - Bishop Kenny
Perez, Elias (M) - Ridgeview
Perez, Ismael (M) - Bishop Kenny
Perkins, Nyle (M) - Yulee
Perkins, Shalana (F) - Suwannee
Perry, Joseph (M) - Wolfson
Perry, Laura (F) - Bolles
Peters, Kantenesha (F) - Rickards
Peterson , Tahirah (F) - Rickards
Peterson, Elijahmiah (M) - Marianna
Peterson, Jake (M) - Episcopal
Peterson, Syteria (F) - Ribault
Peterson, Trevon (M) - Raines
Peterson, Tyrice (M) - Raines
Petrucelli, Sofia (F) - Bolles
Petteway, Austin (M) - Bolles
Peyton, Connor (M) - Bolles
Peyton, Kent (M) - Bolles
Phillips, Brandon (M) - South Walton
Phillips, Chadwick (M) - South Walton
Phillips, Romain (M) - South Walton
Phillips, Sarah (F) - Menendez
Pierre, Cedric (M) - Ridgeview
Pierson, Ming (M) - Florida High
Pilgrim, Alex (M) - Wakulla
Pinson, Julie (F) - Bay
Pitt, Alexi (M) - Bolles
Pitt, Alexi (F) - Bolles
Pittman, Amarion (M) - Marianna
Pittman, Jaden (M) - Godby
Pitts, Donnie (M) - Wakulla
Platz, Elijah (M) - Baker County
Plews, Kaylee (F) - Fernandina Beach
Pocharasang, Jordan (M) - Ridgeview
Polanin, Sydney (F) - Arnold
Polk, Anabelle (F) - Ridgeview
Pompey, Robert (M) - Rickards
Poole, Dana (M) - Baldwin
Popp, Maddie (F) - Bolles
Pore, Franco (M) - Bishop Kenny
Porter, Amos (M) - Baldwin
Porter, Ben (M) - North Bay Haven
Porter, Chris (M) - Rickards
Portugal, Araceli (F) - West Florida
Powell, Kennedy (F) - Florida High
Pozetta, Maximillian (M) - Fernandina Beach
Pratt, Brandon (M) - Suwannee
Pratt, Jaquari (M) - Suwannee
Pressley, Nick (M) - Episcopal
Prevatt, Parker (F) - Baker County
Priest, Devante (M) - Westside
Priester, Kobe (M) - Yulee
Prince, Maren (F) - Wakulla
Prince, Nina (F) - Wakulla
Pritchard , McKenzie (F) - Bolles
Pritchard, Daniele (F) - Yulee
Prothro, Seth (M) - Arnold
Pulwicz, Eric (M) - Fernandina Beach
Qu, Jack (M) - Bolles
Quarterman, Ge'mauria (F) - Clay
Queen, Justice (F) - Episcopal
Radford, Chance (M) - Menendez
Raheja, Anya (F) - Bolles
Raley, Brittney (F) - Wakulla
Ramie, Joey (M) - North Bay Haven
Ramsey, Jules (F) - Pensacola Catholic
Randall, Tavian (M) - Westside
Rathet , Ava Rose (F) - Bolles
Rawls, Morgan (F) - Episcopal
Rawls, Reagan (F) - Episcopal
Ray, Al'Querious (M) - Clay
Ray, Jayshawn (M) - Godby
Ray, Jhaylen (F) - Clay
Ray, Michael (M) - North Bay Haven
Ray, Steven (M) - North Bay Haven
Reaves, Steven (M) - Chipley
Reed, Jeremiah (M) - Suwannee
Reed, Kirk (M) - Episcopal
Reeves, Nadiya (F) - West Florida
Reid, Selket (F) - Raines
Reidy, Grant (M) - Bishop Kenny
Reinhold, Riley (F) - Menendez
Reinhold, Tyler (M) - Bishop Kenny
Reinstatler, Marriam (F) - Arnold
Remick, Aaron (M) - North Bay Haven
Remke, Abigail (F) - Pensacola Catholic
Reyes, Jonathan (M) - Chipley
Reynolds, Elaina (F) - Ridgeview
Reynolds, Jeremy (M) - Rickards
Rhoden, Malik (M) - Arnold
Rice, Tian (M) - Baldwin
Rich, Koleion (M) - Gadsden County
Richards, Ki'arie (F) - Ribault
Richards, Malachi (M) - Rickards
Richardson , Anna (F) - Bolles
Richardson, Brayun (M) - Rutherford
Richardson, Jordan (F) - Florida High
Richardson, Taylor (F) - Bolles
Richo, Abria (F) - Fernandina Beach
Riggs, Elizabeth (F) - Episcopal
Riles, Teverious (M) - Rickards
Riley, Russ (M) - Baker County
Rivera, Chase (M) - Bolles
Rivera, Layne (F) - Bolles
Rivera, Natalya (F) - Pensacola Catholic
Rivers, Akil (M) - Godby
Robert, Megan (F) - Yulee
Roberts, Asliseya (F) - Wolfson
Roberts, Colin (M) - Bishop Kenny
Roberts, Laine (F) - Bolles
Roberts, Mari (M) - Suwannee
Roberts, Maurissa (F) - Rickards
Robery, Nicholas (M) - Clay
Robinson , Maurjea (F) - Wakulla
Robinson, Barry (M) - Suwannee
Robinson, Christopher (M) - Rickards
Robinson, Dasha (F) - Raines
Robinson, Domictress (M) - Ribault
Robinson, Harrison (M) - Raines
Robinson, Jalen (M) - North Bay Haven
Robinson, Javier (M) - North Bay Haven
Robinson, Sade (F) - Ribault
Rockett, Cameron (M) - Ridgeview
Rodriguez, Emelia (F) - Suwannee
Rodriguez, Luna (F) - Suwannee
Rogers, Wells (M) - Fernandina Beach
Rolle, Damone (M) - Marianna
Ropp, Hadley (F) - Bolles
Rosa, Gio (M) - Bishop Kenny
Rosier, Antonio (M) - Florida High
Rosier, Darius (M) - Wakulla
Ross, Kailoni (F) - Godby
Ross, Marquayla (F) - Baldwin
Ross, Omari (M) - Gadsden County
Rossow, Kayden (M) - Clay
Roulhac, Emilyann (F) - Marianna
Rowe, Blake (M) - Fernandina Beach
Rowell, Joshu (M) - Taylor County
Roy, Jaden (M) - Ridgeview
Rozo, Lucas (M) - Bishop Kenny
Rucker, Deshawn (M) - Godby
Rudolph, Anaya (F) - Gadsden County
Ruen, Lauren (F) - Bishop Kenny
Ruen, Nicholas (M) - Bishop Kenny
Ruffin, Calvin (M) - Walton
Runyeon, Kevin (M) - Fernandina Beach
Rutkowski, Cole (M) - Bolles
Ryan, Aidan (M) - Bolles
Ryan, Maya (F) - Menendez
Ryno, Andrew (M) - Bishop Kenny
Sadler, Eden (F) - Fernandina Beach
Salmon, Riley (M) - Fernandina Beach
Salvador, Lilly (F) - Bolles
Salzarulo, Kaitlyn (F) - Bishop Kenny
Sampson, JhaTarra (F) - Ridgeview
Sams, Jakkia (F) - Raines
Sams, Lucas (M) - Bishop Kenny
San Miguel, Alana (F) - Menendez
Sander-Nazario, India (F) - Florida High
Sanders, Christopher (M) - Bolles
Sanders, Shekinah (F) - Bolles
Sanders, Steven (M) - Chipley
Sanderson, Christian (M) - Baldwin
Sapp, Ben (M) - Wakulla
Sarfert, Ethan (M) - Pensacola Catholic
Sarriera, Anthony (M) - Walton
Saunders, Kathryn (F) - Bishop Kenny
Saunders, Kyle (M) - Arnold
Saye, Brooke (F) - Bolles
Scali, Heidi (F) - South Walton
Schaefer, Hayley (F) - Ridgeview
Schiavone, Ryan (M) - Menendez
Schilling, Jaden (M) - South Walton
Schmidt, Mary (F) - Bishop Kenny
Schnider, Kemdall (F) - Baldwin
Sconiers, Johnathan (M) - Gadsden County
Scott, Cunay (F) - Baldwin
Scott, Jhamiah (F) - Raines
Scott, Kerrington (F) - Raines
Scott, Kerrington (F) - Raines
Scott, Rachelle (F) - Ridgeview
Scott, Richard (M) - South Walton
Searles, Alexzander (M) - Ridgeview
Seepersad, Aden (M) - Bishop Kenny
Selevan, Jacob (M) - Bolles
Sellers, Sarah (F) - Fernandina Beach
Selliken, Chelsie (F) - Suwannee
Sellock, John (M) - Bishop Kenny
Selmer, Chloe (F) - Episcopal
Selmont, Luke (M) - Bolles
Semple, Noah (M) - Bishop Kenny
Senesac, Luke (M) - Episcopal
September, Habib (M) - Arnold
Sewell, Aliyah (F) - Ridgeview
Sforza, Joseph (M) - Arnold
Shapiro, Zak (M) - Bishop Kenny
Sharp, Austin (M) - Baker County
Shaw, Danielle (F) - Rickards
Sheppard, James (M) - Bolles
Shuford, Iiijah (M) - Florida High
Shultz, Landrey (F) - Bishop Kenny
Shultz, Lucy (F) - Bishop Kenny
Shuman, Evan (M) - Fernandina Beach
Shy, Laura (F) - Arnold
Siefert, Taylor (F) - Ridgeview
Simmons, Charles (M) - Taylor County
Simmons, James (M) - West Florida
Simpson, Jhacurry (M) - Yulee
Sims, D Vante (M) - Rutherford
Sims, Destinee (F) - Rickards
Singleton, Brandon (M) - Bishop Kenny
Singleton, Emily (F) - Bishop Kenny
Sinti, Marisol (F) - Bishop Kenny
Skinner, Carlton (M) - Bolles
Slaughter, Katie (F) - Fernandina Beach
Slebos, Gabrielle (F) - Yulee
Small, Ryanna (F) - Clay
Smelcer, Grant (M) - Chipley
Smiley, Samiyah (F) - Bay
Smiroldo, Brandon (M) - Wakulla
Smith, Abel (M) - Marianna
Smith, Anastasia (F) - Andrew Jackson
Smith, Angel (F) - Rutherford
Smith, Austin (M) - Suwannee
Smith, Caroline (F) - Episcopal
Smith, Cayla (F) - Menendez
Smith, Chris (M) - Baker County
Smith, Clyde (M) - Menendez
Smith, Cortney (F) - Bolles
Smith, Daija (F) - Rickards
Smith, Dylan (M) - Bishop Kenny
Smith, Edward (M) - West Nassau
Smith, Eukovi (M) - Gadsden County
Smith, Immanuel (M) - Ribault
Smith, Laynie (F) - Marianna
Smith, Luke (M) - Episcopal
Smith, Mabel (F) - Episcopal
Smith, Naveah (F) - Bay
Smith, Noah (M) - Yulee
Smith, Shamira (F) - Raines
Smith, taria (F) - Andrew Jackson
Smith, Tre (M) - Menendez
Smith, Tyo (M) - South Walton
Smith, Zamarion (M) - Wakulla
Smith-Montero, Daniel (M) - Bay
Snead, Daquan (M) - Andrew Jackson
Snyder, Paul (M) - Pensacola Catholic
Soereh, Francise (M) - Bishop Kenny
Sogbesan, Kenny (M) - Bolles
Sorensen, John (M) - Fernandina Beach
Spears, Rashawn (M) - Wolfson
Speights, Ajajaughn (M) - Suwannee
Speigner, Ashlyn (F) - Wakulla
Spence, Caitlin (F) - Fernandina Beach
Spikes, Alexa (F) - Bay
Spires, Mackenzie (F) - Yulee
St Cyr, Spencer (M) - West Florida
St. John, Emma (F) - Bishop Kenny
St.Denis, Brawn (M) - Wolfson
Stackhouse, Shane (M) - Pensacola Catholic
Staefe, Nicholas (M) - Ridgeview
Staley, Vincent (M) - Pensacola Catholic
Stallworth, Jhordyn (F) - Florida High
Stamper, Andre (M) - Episcopal
Standeford, Hannah (F) - Wakulla
Stanfield, Dominic (M) - Ridgeview
Stankard, Sam (M) - Bolles
Stanley, Hunter (M) - Florida High
Starling, Jessica (F) - Suwannee
Starling, Tykeria (F) - Suwannee
Station, Luke (M) - North Bay Haven
Steele, Anese (F) - North Bay Haven
Steele, Holley (F) - Walton
Steele, Jacob (M) - Walton
Steibly, Thomas (M) - Florida High
Steitz, Alexa (F) - Episcopal
Stenson, Luke (M) - Bolles
Stevenson, Elijah (M) - Bolles
Stewart, Dylan (M) - Arnold
Stewart, Shiah (F) - Raines
Stilianiou, Alexis (F) - Clay
Stovall, Alexis (F) - North Bay Haven
Straley, Noah (M) - Bishop Kenny
Strohmenger, Peyton (F) - Bolles
Stubbs, Keshanti (F) - Ribault
Suarez, Fernado (M) - Westside
Sumbeling, Janelle (F) - Bishop Kenny
Sutton, Kaylee (F) - Menendez
Sutton, Nathian (M) - West Nassau
Sutton, Tayveon (M) - Baldwin
Swain, Dicyn (F) - Andrew Jackson
Swani, Akshay (M) - Bolles
Sweat, Brandon (M) - Clay
Syfrett, Sydney (F) - Bay
Sykes, Jhayda (F) - Ribault
Tabbaa, Hana (F) - Rutherford
Tabbaa, Jena (F) - Rutherford
Talevich, Samuel (M) - Florida High
Tanner, Annie (F) - Fernandina Beach
Tanner, Hampton (M) - Fernandina Beach
Tapley, Gabby (F) - West Nassau
Taylor, Ayanni (F) - Raines
Taylor, Emma (F) - North Bay Haven
Taylor, Lacey (F) - Bishop Kenny
Taylor, Myles (M) - North Bay Haven
Taylor, Sammy (M) - Wakulla
Taylor, TaKavarious (M) - Rickards
Taylor, Zach (M) - Yulee
Teal, Michael (M) - Bishop Kenny
Terry, Buddy (M) - Yulee
Terry, Elijah (M) - Fernandina Beach
Thomas , Taylor (F) - Raines
Thomas, Amya (F) - Clay
Thomas, Antonia (F) - Florida High
Thomas, April (F) - Ridgeview
Thomas, Avonte (M) - Wolfson
Thomas, Decarious (M) - Ribault
Thomas, Destiny (F) - Andrew Jackson
Thomas, Jashua (M) - Godby
Thomas, Kyla (F) - West Florida
Thomas, Kylie (F) - Pensacola Catholic
Thomas, Latonia (F) - Florida High
Thomas, Matthew (M) - Bolles
Thomas, Milan (F) - Bolles
Thomas, Moe (M) - Rickards
Thomas, Qadira (F) - Andrew Jackson
Thomasson, Caleb (M) - Westside
Thompkins, Ashley (F) - Bolles
Thompkins, Diamond (F) - Florida High
Thompson, Anaya (F) - Godby
Thompson, Josi (F) - Episcopal
Thompson, Samuel (M) - Yulee
Thompson, Tanner (F) - Episcopal
Thorton, Aakash (M) - Wolfson
Thurston, Nate (M) - Wolfson
Tillman , Nate (M) - Raines
Tirado, Melanie (F) - Bishop Kenny
Tita, Phillip (M) - Fernandina Beach
Toellner, Victoria (F) - Pensacola Catholic
Toliver, Tyler (M) - Baldwin
Tran, Austin (M) - Bishop Kenny
Tran, Destiny (F) - Bishop Kenny
Tran, Maria (F) - Arnold
Tremble, CJ (M) - Episcopal
Trent, Lindsey (F) - Bishop Kenny
Trenton, Tayler (F) - Wakulla
Triplett, Hanna (F) - Rickards
Troupe, Christoff (M) - Godby
Troupe, Christoff (M) - Godby
Tuason, Andrea (F) - Bishop Kenny
Tubbs, Dalton (M) - Wakulla
Tucci, Matthew (M) - Bishop Kenny
Tunsill, Shawn (M) - Wolfson
Turner, Cassie (F) - Baker County
Turner, Chase (M) - Pensacola Catholic
Turner, Elizabeth (F) - South Walton
Turner, Grace (F) - Bishop Kenny
Turner, Jamison (M) - Menendez
Turner, Kimberly (F) - Walton
Turner, Natasha (F) - Baker County
Turney, Trey (M) - Bolles
Turnmeyer, Austin (M) - Pensacola Catholic
Turral, William (M) - Florida High
Twiggs, Faith (F) - Fernandina Beach
Tyson, Virginia (F) - Bishop Kenny
Tyson-Brown, Christian (M) - Andrew Jackson
Uc, Thien-Loc (M) - West Florida
Ukrugenzi, Kojo (M) - Godby
Ulloa, Francis (F) - Arnold
Valsaint, Isaiah (M) - Westside
Vanderhoff, John (M) - Fernandina Beach
VanJaarsveld, Bruce (M) - Bishop Kenny
Varelas, Micheal (M) - Arnold
Vaught, Anna (F) - Arnold
Ventimiglia, James (M) - Bishop Kenny
Vermiglio, Nick (M) - Bolles
Vermillion, Nick (M) - Episcopal
Vickers, Eugene (M) - Ribault
Viera, Daniel (M) - North Bay Haven
Vining, Emily (F) - Fernandina Beach
Visali, Michael (M) - Episcopal
Vitale, Mathew (M) - Arnold
Vivaldo, Alejandra (F) - Rickards
Vogel, Ryan (M) - Wolfson
Vohs, Olivia (F) - Bolles
Volen, William (M) - Episcopal
Votaw, Stephen (M) - Wakulla
Votaw, Tirzah (F) - Wakulla
Wachholz, Catherine (F) - Bolles
Wadei, Joelle (F) - Episcopal
Wagner, Zach (M) - Bishop Kenny
Waiguru, Carlton (M) - Clay
Waitrovich, Andrew (M) - Bishop Kenny
Waldrep, Chris (M) - Bishop Kenny
Walker, Andrianna (F) - Suwannee
Walker, Dale-Darius (M) - Baldwin
Walker, Drew (F) - Menendez
Walker, Hiliyah (F) - Suwannee
Walker, Jamya (F) - Andrew Jackson
Walker, Kayla (F) - Menendez
Walker, Stanley (M) - Rickards
Walker, Torey (M) - Rickards
Walls, Kiara (F) - Gadsden County
Walton , El (F) - Bolles
Warner, Hannah (F) - Clay
Warren, Cody (M) - Walton
Warren, Demond (M) - Godby
Warren, Livi (F) - Bishop Kenny
Warsham, Jaylon (M) - Wakulla
Washington, Darius (M) - West Florida
Washington, Kolby (M) - Walton
Washington, Shamaya (F) - Raines
Waters, Kaitlyn (F) - Ridgeview
Watkins, Jamal (M) - Rickards
Weaver, Braden (M) - Clay
Webb, Demarcus (M) - Andrew Jackson
Weber, Aaron (M) - Clay
Webster, Kalia (F) - Godby
Webster, Kayuana (F) - Raines
Weiner, Astrid (F) - Menendez
Wells, Jon (M) - Yulee
Wells, Nick (M) - Episcopal
Wells, Olivia (F) - Episcopal
Wesley, Aniya (F) - Rickards
West, Auryn (F) - Florida High
West, Jisela (F) - West Nassau
Whaley, Zoe (F) - Ridgeview
Wheeler, Akyjah (F) - Suwannee
Wheeler, Daleis (F) - Suwannee
Whitaker, Lionel (M) - Rickards
Whitaker, Samantha (F) - Chipley
White, Adriyanna (F) - Chipley
White, Andy (M) - Bishop Kenny
White, Denise (F) - Bay
White, Johnathan (M) - Bishop Kenny
White, Katherine (F) - Bishop Kenny
White, Nadia (F) - Fernandina Beach
White, Suave (M) - Suwannee
White, Tracy (M) - Baker County
White-Stewart, Malayshia (F) - Taylor County
Whitehurst, Latrell (M) - Fernandina Beach
Whitshell, Marina (F) - Wakulla
Wiedeman, Daniel (M) - Wakulla
Wiggins, Gary (M) - Andrew Jackson
Wiland, Lucas (M) - West Nassau
Wilde, Shyanna (F) - Wakulla
Wilkes, Dalton (M) - Baker County
Williams , Christion (M) - Godby
Williams, Armani (F) - Godby
Williams, Catherine (F) - Ribault
Williams, Darius (M) - Westside
Williams, Dorian (M) - Arnold
Williams, D’Yani (F) - Gadsden County
Williams, Ethan (M) - Ribault
Williams, Jacob (M) - Baker County
Williams, Jakell (F) - Rickards
Williams, Jasmine (F) - Westside
Williams, Jason (M) - Westside
Williams, Javeontae (M) - Suwannee
Williams, Jeremiah (M) - Rickards
Williams, Nathan (M) - Pensacola Catholic
Williams, Robert (M) - Ribault
Williams, Shamar (M) - Episcopal
Williams, Stylez (M) - Taylor County
Williams, Summer (F) - Florida High
Williams, Tyler (M) - Bay
Williamson, Alisia (F) - Ridgeview
Willis, Aubrey (F) - Wakulla
Willis, Chayton (F) - West Florida
Willis, Tristan (M) - Menendez
Wilmont, Wesley (M) - North Bay Haven
Wilson, Anna (F) - Episcopal
Wilson, Brendan (M) - Wakulla
Wilson, Ja'daa (F) - Wakulla
Wilson, Kemani (M) - Bolles
Wilson, Keygan (F) - Chipley
Wilson, Kris (M) - Yulee
Wilson, Quincy (M) - Yulee
Wilson, Ronnie (M) - Wolfson
Windsor, Justin (M) - Arnold
Wingert, Sabrina (F) - Episcopal
Wingfield, Alias (M) - Godby
Wisler, Kole (M) - Walton
Witt, Abigail (F) - Bolles
Wolf, Blake (M) - Wakulla
Wood, Hampton (M) - Pensacola Catholic
Wood, Riley (F) - Bishop Kenny
Woodie, Alanah (F) - Florida High
Woods, Benjamin (M) - Walton
Woods, Dietrich (M) - Yulee
Woods, Madison (F) - Bishop Kenny
Wright, Emily (F) - Episcopal
Wright, Heaven (F) - Godby
Wright, Jalissa (F) - Walton
Wright, Jordan (F) - Ribault
Wright, Morgan (F) - West Florida
Wrye, Morgan (F) - Fernandina Beach
Wyche , Iyanla (F) - Raines
Wyche, John (M) - Ridgeview
Wyche, Latecia (F) - Westside
Wyer, Brianna (F) - Pensacola Catholic
Wynn, Aaron (M) - Menendez
Wynn, Emonei (F) - Menendez
Yalch, Emily (F) - Bishop Kenny
Yazgi, Christopher (M) - Bishop Kenny
Yazgi, Tammy (F) - Bolles
Youmas, Jailynn (F) - Menendez
Young, Izabelle (F) - Bishop Kenny
Young, Kamari (M) - Godby
Young, Keziah (F) - Marianna
Young, Tatianna (F) - Bolles
Zimmerman, Samantha (F) - Bolles
Zubero, Lily (F) - Episcopal
Zwatschka, Rachel (F) - Bishop Kenny
QUICK LINKS:
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
Choose an Event
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
100 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Charleston, Deqavious
JR
Gadsden County
10.82
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.1
2
Robinson, Domictress
SO
Ribault
10.89
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
2.1
3
McKee, Justin
SR
Episcopal
10.92
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
4
Gantt, Carlton
SR
Ribault
10.96
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
5
White, Tracy
JR
Baker County
10.97
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
6
Willis, Tristan
SR
Menendez
11.01
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.2
7
Peterson, Tyrice
JR
Raines
11.06
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
1.8
7
Gainer, Henri
SR
Arnold
11.06
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
9
Cooper, Trai
SR
Ridgeview
11.07
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.2
10
Harris, Damon
SR
West Nassau
11.14
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.1
11
Peterson, Trevon
JR
Raines
11.15
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
2.1
12
Wynn, Aaron
FR
Menendez
11.17
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
0.7
13
Jones, Nazorio
SR
Raines
11.21
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
2.1
13
Rolle, Damone
JR
Marianna
11.21
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
15
Carson, Jordan
SR
Ribault
11.22
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
1.8
16
Kelly, Shemar
SR
Marianna
11.24
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
1.3
17
Warsham, Jaylon
JR
Wakulla
11.25
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
+0.0
18
Ford, Quinmero
SR
Arnold
11.26
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-1.0
19
Calhoun , Jamal
SR
Rickards
11.28
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
+0.0
20
Handy, Jamond
SR
Raines
11.33
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
-0.5
20
Lance, Larry
SR
Westside
11.33
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
2.1
22
Edwards, Payton
SR
Godby
11.34
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
23
Francis, Deandre
SO
Rickards
11.35
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
+0.0
24
Whitaker, Lionel
FR
Rickards
11.36
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
+0.0
25
Douglass, Caleb
JR
Rickards
11.37
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
+0.0
25
McGhee, Damarius
SO
Pensacola Catholic
11.37
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
27
Harvey, Ahmari
SO
Florida High
11.39
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
+0.0
28
Kennard, Nathaniel
JR
Bolles
11.41
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
29
Ford, Quinmero
SR
Arnold
11.42
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
30
Whitehurst, Latrell
SO
Fernandina Beach
11.43
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
30
Graham, Jaleen
JR
Ribault
11.43
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
1.5
30
Pulwicz, Eric
SR
Fernandina Beach
11.43
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
33
Ferreira, Caleb
JR
Clay
11.44
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
33
Norflett, Antonio
SO
Wolfson
11.44
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.5
35
Pittman, Jaden
SR
Godby
11.46
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
+0.0
35
Vickers, Eugene
JR
Ribault
11.46
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
+0.0
37
Boyd, Avery
JR
Godby
11.47
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
38
Gunn, Khalil
FR
Gadsden County
11.48
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
38
Williams, Jeremiah
JR
Rickards
11.48
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
+0.0
40
Rockett, Cameron
SR
Ridgeview
11.53
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
0.1
40
Jefferson, Jayden
FR
Godby
11.53
Wakulla Home Meet 1
Feb 28, 2019
+0.0
42
Coffey, Richard
SR
Baldwin
11.55
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
+0.0
43
Smith, Tyo
JR
South Walton
11.56
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
1.3
44
Jones, Jonathon
SR
Bishop Kenny
11.57
Bear Classic
Mar 1, 2019
+0.0
44
Hall, Tayquel
FR
Gadsden County
11.57
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
44
Marshall, Brandon
SR
Raines
11.57
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
0.9
44
Williams, Darius
SO
Westside
11.57
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.2
48
Watkins, Jamal
JR
Rickards
11.58
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
48
Bates, Jaden
FR
Rickards
11.58
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
+0.0
48
Tremble, CJ
SO
Episcopal
11.58
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
0.6
100 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Harper, Aniya
JR
Westside
11.97
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
-0.1
2
O'Banner, A'Kyrah
JR
Godby
12.22
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.5
2
Lewis, Jacquell
JR
Florida High
12.22
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
4
Frost, Naveyh
SO
Godby
12.24
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
5
Green, Leiya
JR
Raines
12.25
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.5
6
Kirkland, Kai'lyn
JR
Raines
12.29
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
1.9
7
White, Denise
SR
Bay
12.35
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
8
King, Madison
JR
Godby
12.38
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
-1.0
9
Grant, Shanelle
JR
North Bay Haven
12.70
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
10
Williams, Jakell
SR
Rickards
12.73
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.2
10
Scott, Jhamiah
SO
Raines
12.73
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
-0.1
10
Forbes, Destiny
SO
Godby
12.73
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.5
13
Patterson, Zahria
SR
Rickards
12.78
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.6
14
Hayes, Heaven
SR
Rickards
12.83
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
15
Hamlet, Ameion
JR
Godby
12.84
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.6
16
Hardwick, Jade
FR
Episcopal
12.85
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.8
17
Cox, Janasia
SR
Gadsden County
12.87
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
18
Pitt, Alexi
FR
Bolles
12.90
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
2.1
19
Moorer, Janay
7
Bolles
12.94
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
19
Johnston, Caroline
SR
Episcopal
12.94
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
0.3
21
Day, Sage
JR
Wakulla
12.96
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
22
Sanders, Shekinah
JR
Bolles
12.98
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
1.3
23
Rawls, Reagan
SO
Episcopal
13.00
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.9
24
Alexander, Reggina
JR
Fernandina Beach
13.04
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
25
Jones, Auzjay
SR
Bishop Kenny
13.08
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
0.2
26
Long, Brooke
SR
Fernandina Beach
13.11
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
27
Kalandyk, Tyra
FR
Suwannee
13.14
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019
0.9
28
Kirkland, Eryana
JR
Godby
13.17
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
+0.0
29
Dennis, Breanna
JR
Raines
13.20
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
30
Alicea, Janyah
SO
Suwannee
13.22
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019
1.5
31
Collins, Charity
JR
Ribault
13.23
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
2.0
32
Patterson, Zahria
SR
Rickards
13.30
Jimmy Everett Invitational
Mar 1, 2019
+0.0
32
Donaldson, Shanya
SO
Wakulla
13.30
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
34
Campbell, Jadakist
SR
Taylor County
13.31
Hurricane Invitational
Mar 21, 2019
1.9
35
Mitchum, Kaylah
JR
Bishop Kenny
13.32
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.9
35
Hix, Harlee
FR
Arnold
13.32
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
37
Sutton, Kaylee
JR
Menendez
13.34
Nease Relays
Feb 15, 2019
+0.0
38
Foster, Aniyah
SR
Menendez
13.38
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
+0.0
39
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
13.39
Jimmy Everett Invitational
Mar 1, 2019
+0.0
40
Arnold , Zinaya
FR
Godby
13.40
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
+0.0
41
Abinsay, Shelby
FR
Bishop Kenny
13.44
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
2.6
42
Butler, Justice
JR
Gadsden County
13.47
Maclay Mini Meet 3
Mar 27, 2019
+0.0
43
Barnes, Taelor
JR
Rickards
13.48
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
44
Charlton, Anyia
JR
Marianna
13.49
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
44
Austin, Anaje
JR
Bishop Kenny
13.49
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
2.0
44
Duffy, Rebecca
SR
Bolles
13.49
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
1.5
44
Albert, De'Ana
FR
Wakulla
13.49
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
48
Reynolds, Elaina
FR
Ridgeview
13.50
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.8
49
Cotton, Ashanti
FR
Rickards
13.52
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
+0.0
50
Ossman, Emily
JR
Baker County
13.54
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
1.5
200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Robinson, Domictress
SO
Ribault
21.56
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
0.1
2
Brooks, Marlon
SR
Raines
21.61
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
0.1
3
McKee, Justin
SR
Episcopal
22.18
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
4
Willis, Tristan
SR
Menendez
22.20
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
5
Charleston, Deqavious
JR
Gadsden County
22.28
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
-0.6
6
Ford, Quinmero
SR
Arnold
22.31
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
1.3
7
Calhoun , Jamal
SR
Rickards
22.33
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
8
Gantt, Carlton
SR
Ribault
22.37
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.7
9
Coffey, Richard
SR
Baldwin
22.39
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.7
10
Harris, Damon
SR
West Nassau
22.47
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
1.3
11
Greenwood, Jordan
JR
Rickards
22.48
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.7
12
Gunn, Khalil
FR
Gadsden County
22.52
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
1.3
13
Robinson, Christopher
SR
Rickards
22.53
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
13
Carson, Jordan
SR
Ribault
22.53
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
1.5
15
Peterson, Trevon
JR
Raines
22.54
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
0.1
16
Burke, Kareem
FR
Raines
22.61
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
-0.3
17
Douglass, Caleb
JR
Rickards
22.64
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
18
Jones, Nazorio
SR
Raines
22.71
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
2.1
18
Kelly, Shemar
SR
Marianna
22.71
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
18
Peterson, Tyrice
JR
Raines
22.71
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
0.1
21
Watkins, Jamal
JR
Rickards
22.74
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
+0.0
22
Cooper, Travis
JR
Godby
22.98
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
23
Jackson, Deshawn
SR
Menendez
22.99
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
23
Gainer, Henri
SR
Arnold
22.99
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
25
Handy, Jamond
SR
Raines
23.00
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
-0.1
26
Burroughs, Quincy
FR
Raines
23.08
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
1.0
27
Kennard, Nathaniel
JR
Bolles
23.15
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
28
Ferreira, Caleb
JR
Clay
23.21
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
-0.7
28
Blunt, Aaron
JR
Ribault
23.21
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
+0.0
30
Martin, Tanner
JR
South Walton
23.24
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
30
Whitehurst, Latrell
SO
Fernandina Beach
23.24
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
32
Sanders, Christopher
SR
Bolles
23.25
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
1.6
33
Noble, Alexander
JR
Arnold
23.26
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
34
Osborn, David
SR
Ridgeview
23.28
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.3
35
Cauley, Kristian
SR
Godby
23.31
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
+0.0
36
Ford, Quinmero
SR
Arnold
23.36
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
37
Laster, Keandre
SO
West Florida
23.44
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
37
Ibraheem-Washington, Kaseem
FR
Rickards
23.44
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
+0.0
39
Boyd, Avery
JR
Godby
23.46
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
40
Muldrow, Keon
SR
Ribault
23.48
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
+0.0
41
Francis, Deandre
SO
Rickards
23.53
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
42
Pittman, Jaden
SR
Godby
23.55
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
43
Norflett, Antonio
SO
Wolfson
23.56
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.3
44
Green, Keiarryien
SO
Florida High
23.57
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
44
Warsham, Jaylon
JR
Wakulla
23.57
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
46
Cooper, Trai
SR
Ridgeview
23.59
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
0.2
47
Netherland, Tiki
JR
Rickards
23.60
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
48
Walker, Torey
JR
Rickards
23.61
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
+0.0
49
Whitaker, Lionel
FR
Rickards
23.63
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
+0.0
50
Daniels, David
SR
Andrew Jackson
23.64
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
+0.0
200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Harper, Aniya
JR
Westside
24.32
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
2.0
2
O'Banner, A'Kyrah
JR
Godby
24.80
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
3
Kirkland, Kai'lyn
JR
Raines
24.86
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-1.6
4
Lewis, Jacquell
JR
Florida High
24.89
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-1.0
5
White, Denise
SR
Bay
25.15
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
6
Green, Leiya
JR
Raines
25.36
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
+0.0
7
Frost, Naveyh
SO
Godby
25.39
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-1.0
8
Cox, Janasia
SR
Gadsden County
25.62
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.8
9
King, Madison
JR
Godby
25.83
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
10
Jackson, Jaylah
SO
Wolfson
25.95
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-1.0
11
Smith, Shamira
JR
Raines
26.20
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
0.9
12
Williams, Jakell
SR
Rickards
26.27
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
13
Hardwick, Jade
FR
Episcopal
26.43
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-1.0
14
Forbes, Destiny
SO
Godby
26.44
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
15
Dennis, Breanna
JR
Raines
26.48
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
0.4
16
Sanders, Shekinah
JR
Bolles
26.52
East Coast Classic
Feb 22, 2019
-1.8
17
Grant, Shanelle
JR
North Bay Haven
26.53
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
18
Scott, Jhamiah
SO
Raines
26.56
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
19
Day, Sage
JR
Wakulla
26.58
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
20
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
26.70
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
+0.0
20
Noisette, Tenisha
FR
Raines
26.70
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
3.2
22
Hamlet, Ameion
JR
Godby
26.73
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
23
Shaw, Danielle
SR
Rickards
26.74
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
24
Sykes, Jhayda
SR
Ribault
26.75
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
1.1
25
Duffy, Rebecca
SR
Bolles
27.09
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
0.2
26
Kelly, Lanayjah
FR
Godby
27.14
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
27
Nunn, Micah
7
Florida High
27.18
Bob Hayes Middle School Invitational
Mar 15, 2019
1.0
28
Campbell, Jadakist
SR
Taylor County
27.20
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
29
Williams, Jasmine
SR
Westside
27.30
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.2
30
Austin, Anaje
JR
Bishop Kenny
27.37
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.2
30
Long, Brooke
SR
Fernandina Beach
27.37
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
-0.3
32
Carter, Gabi
SR
Episcopal
27.48
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.2
33
Moorer, Janay
7
Bolles
27.53
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
2.9
34
Kirkland, Eryana
JR
Godby
27.56
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
35
Anderson, Terri
FR
Rickards
27.65
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
36
Cotton, Ashanti
FR
Rickards
27.66
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
37
Davis, Kali
JR
Ribault
27.67
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
0.4
38
Alexander, Reggina
JR
Fernandina Beach
27.70
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
+0.0
39
Arnold , Zinaya
FR
Godby
27.72
Wakulla Home Meet 1
Feb 28, 2019
+0.0
40
Reynolds, Elaina
FR
Ridgeview
27.73
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2.0
41
Aldana, Carissa
SO
Bolles
27.74
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2.0
42
Ansley, Lazaria
SR
Suwannee
27.76
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
43
Iszard, Carissa
JR
Episcopal
27.83
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
0.5
44
Lockett, Kayla
SO
Ribault
27.90
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
2.4
45
Moore, Mckinna
JR
West Florida
27.91
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-1.0
46
Hayes, Heaven
SR
Rickards
27.94
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
+0.0
47
Metzger, Alexis
FR
Bolles
27.95
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.3
48
Fedd, Takayka
SO
Andrew Jackson
28.00
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
48
Rawls, Reagan
SO
Episcopal
28.00
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.3
48
Shultz, Landrey
JR
Bishop Kenny
28.00
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2.0
400 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Bryant, Jabari
SR
Rickards
48.44
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
2
Calhoun , Jamal
SR
Rickards
48.68
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
3
Robinson, Christopher
SR
Rickards
49.17
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
4
Lopez, Darion
SO
Pensacola Catholic
49.30
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
5
Suarez, Fernado
SR
Westside
49.34
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
6
Brooks, Marlon
SR
Raines
50.24
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
7
Green, Xavier
SR
Raines
50.34
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
8
Charleston, Deqavious
JR
Gadsden County
50.63
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
Carson, Jordan
SR
Ribault
50.66
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
10
Ibraheem-Washington, Kaseem
FR
Rickards
50.71
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
11
Greenwood, Jordan
JR
Rickards
50.72
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
12
Muldrow, Keon
SR
Ribault
50.82
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
13
Jackson, Jalil
SR
Westside
51.30
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
14
Guice, Jordan
SO
Rickards
51.36
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
15
Watkins, Jamal
JR
Rickards
51.40
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
16
Burroughs, Quincy
FR
Raines
51.60
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
17
Harvey, Ahmari
SO
Florida High
51.63
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
18
Cauley, Kristopher
SR
Godby
51.64
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
19
Blunt, Aaron
JR
Ribault
51.67
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
20
Koziolek, Matthew
SR
Ridgeview
51.73
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
21
Robinson, Domictress
SO
Ribault
52.03
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
21
Metzger, Jayson
SR
Bolles
52.03
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
23
Phillips, Chadwick
SO
South Walton
52.12
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
24
Burke, Kareem
FR
Raines
52.13
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
25
Cooper, Travis
JR
Godby
52.35
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
26
McBride, Rajah
SR
Ribault
52.39
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
27
Davis , Dejohn
JR
Raines
52.48
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
28
Coleman, Curtis
FR
Andrew Jackson
52.49
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
29
Gunn, Khalil
FR
Gadsden County
52.52
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
30
Priest, Devante
SR
Westside
52.58
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
31
Pratt, Brandon
FR
Suwannee
52.64
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
32
Wynn, Aaron
FR
Menendez
52.77
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
33
Baldwin, Ge'Kelvion
JR
Godby
52.90
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
33
King, DeQuan
FR
Raines
52.90
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
35
Daniels, David
SR
Andrew Jackson
52.98
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
36
Sims, D Vante
SR
Rutherford
53.01
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
37
Morris, Gavin
JR
South Walton
53.20
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
38
Brazil, Marcus
JR
Ribault
53.29
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
39
Pierson, Ming
FR
Florida High
53.47
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
40
Sanders, Christopher
SR
Bolles
53.49
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
41
Chandler, La'Tavian
SO
Rickards
53.58
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
41
St Cyr, Spencer
SR
West Florida
53.58
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
43
Semple, Noah
SR
Bishop Kenny
53.62
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
44
Hall, Tayquel
FR
Gadsden County
53.64
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
45
Gantt, Carlton
SR
Ribault
53.74
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
46
Straley, Noah
FR
Bishop Kenny
53.77
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
47
Walker, Torey
JR
Rickards
53.95
Jimmy Everett Invitational
Mar 1, 2019
48
Douglass, Caleb
JR
Rickards
53.98
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
49
Bille, Keegan
FR
Fernandina Beach
54.10
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
50
Kierce, Damarius
FR
Raines
54.14
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
400 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Kirkland, Kai'lyn
JR
Raines
55.48
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
2
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
56.48
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
3
O'Banner, A'Kyrah
JR
Godby
56.92
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
4
Bryan, Patasha
SO
South Walton
57.36
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
5
Smith, Shamira
JR
Raines
58.19
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
White, Denise
SR
Bay
58.25
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
7
Jackson, Jaylah
SO
Wolfson
58.39
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
8
Kelly, Lanayjah
FR
Godby
59.13
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
King, Madison
JR
Godby
59.43
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
10
Loriz, Jasmine
SR
West Florida
59.79
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
11
Harper, Aniya
JR
Westside
1:00.12
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
12
Frost, Naveyh
SO
Godby
1:00.17
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
13
McEvoy, Harper
SO
Episcopal
1:00.55
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
14
Meyers, Hannah
JR
Pensacola Catholic
1:00.96
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
15
Henley, Aniya
JR
Rickards
1:01.08
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
16
Shaw, Danielle
SR
Rickards
1:01.36
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
17
Jenkins, Evoni
FR
Gadsden County
1:01.42
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
18
Austin, Anaje
JR
Bishop Kenny
1:01.66
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
19
Noisette, Tenisha
FR
Raines
1:01.68
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
20
Kirkland, Kendall
SR
Raines
1:01.70
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
21
Duffy, Rebecca
SR
Bolles
1:01.86
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
22
Gardner, Parklyn
FR
Episcopal
1:01.92
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
23
Morgan, Tonie
FR
Florida High
1:02.00
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
24
Thompson, Anaya
FR
Godby
1:02.04
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
25
Drake-Jackson, Jaliah
FR
North Bay Haven
1:02.08
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
26
Sutton, Kaylee
JR
Menendez
1:02.13
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
27
Nunn, Micah
7
Florida High
1:02.21
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
28
Davis, Kali
JR
Ribault
1:02.28
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
29
Cannada, Annalise
8
Bolles
1:02.74
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
30
Ballard-Witherspoon, Jadelyn
SR
Menendez
1:02.80
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
31
Williams, Jasmine
SR
Westside
1:03.01
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
32
Jones, Amaya
SO
Godby
1:03.06
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
33
Culley, Karah
FR
Fernandina Beach
1:03.08
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
34
Dennis, Breanna
JR
Raines
1:03.10
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
35
Brown, Anaya
SR
Ribault
1:03.15
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
36
Green, Leiya
JR
Raines
1:03.43
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
37
Sims, Destinee
FR
Rickards
1:03.55
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
37
Hastings, Kate
SO
Bolles
1:03.55
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
39
Metzger, Alexis
FR
Bolles
1:03.62
East Coast Classic
Feb 22, 2019
40
Odum, Kyra
SR
Florida High
1:03.74
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
41
Witt, Abigail
JR
Bolles
1:04.01
East Coast Classic
Feb 22, 2019
42
Aldana, Carissa
SO
Bolles
1:04.03
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
43
Bunch, Amaya
SO
Bolles
1:04.30
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
44
Sykes, Jhayda
SR
Ribault
1:04.32
Bear Classic
Mar 1, 2019
45
Rivera, Layne
SO
Bolles
1:04.34
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
46
Williams, Jakell
SR
Rickards
1:04.41
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
47
Williams, Armani
SR
Godby
1:04.54
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
48
Evora, Philippa
8
Florida High
1:04.58
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
49
Kunz, Catherine
SO
Bolles
1:04.65
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
49
Gibbs, Nikera
SR
Rickards
1:04.65
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
800 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Rivera, Chase
SR
Bolles
1:53.10
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
2
Phillips, Brandon
SR
South Walton
1:55.00
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
3
Suarez, Fernado
SR
Westside
1:55.21
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
4
Hicks, Charles
SR
Bolles
1:55.61
East Coast Classic
Feb 22, 2019
5
Daleo, Jacob
JR
South Walton
1:55.84
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
Green, Xavier
SR
Raines
1:55.88
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
7
Guice, Jordan
SO
Rickards
1:59.91
Florida Relays
Mar 28, 2019
8
Perez, Elias
SR
Ridgeview
2:00.33
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Rutkowski, Cole
SO
Bolles
2:01.00
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
10
Fetchero, Vincent
SR
Bishop Kenny
2:01.17
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Hastings, Alex
SR
Bolles
2:01.75
East Coast Classic
Feb 22, 2019
12
Ossi, Jacob
JR
Bishop Kenny
2:02.17
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
13
Brazil, Marcus
JR
Ribault
2:02.42
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
14
Kahn, Kamran
SR
Bolles
2:02.48
East Coast Classic
Feb 22, 2019
15
Barnes, Cornelius
JR
Godby
2:02.77
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
16
Speights, Ajajaughn
SR
Suwannee
2:03.89
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
17
King, DeQuan
FR
Raines
2:04.01
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
18
McBride, Rajah
SR
Ribault
2:04.03
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
19
Robinson, Christopher
SR
Rickards
2:04.27
Jimmy Everett Invitational
Mar 1, 2019
20
Khan, Kamren
SR
Bolles
2:04.52
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
21
Brady, Will
FR
Bolles
2:04.54
East Coast Classic
Feb 22, 2019
22
Kennelly, Brad
SR
Bishop Kenny
2:04.66
Bear Classic
Mar 1, 2019
23
Garcia, Jose Paolo Miguel
JR
Ridgeview
2:04.83
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
24
Pratt, Brandon
FR
Suwannee
2:04.91
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
25
Kennedy, Matthew
SR
Bishop Kenny
2:05.00
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
26
King, Jaquon
FR
Raines
2:05.60
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
27
Nesi, Joel
SR
Ridgeview
2:06.03
Clay County Championships
Feb 28, 2019
28
Bryant, Jabari
SR
Rickards
2:06.25
Jimmy Everett Invitational
Mar 1, 2019
29
Brown, Kolin
FR
Rickards
2:06.88
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
30
Muldrow, Keon
SR
Ribault
2:07.13
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
31
Aten-Re, Imsety
SR
Raines
2:07.50
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
32
Duhnoski, Colin
FR
Bolles
2:07.61
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
33
Dean, Riley
SR
Fernandina Beach
2:08.08
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
34
Straley, Noah
FR
Bishop Kenny
2:08.49
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
35
James, Burl
SR
Gadsden County
2:08.50
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
36
Wagner, Zach
FR
Bishop Kenny
2:08.51
Bear Classic
Mar 1, 2019
37
Moore, Amarie
SO
Godby
2:08.55
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
38
Kinder, Terrell
SO
Raines
2:08.80
Sam Burley Hall of Fame Invitational
Mar 1, 2019
39
Metzger, Jayson
SR
Bolles
2:09.08
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
40
Teal, Michael
SO
Bishop Kenny
2:09.38
Bear Classic
Mar 1, 2019
41
Camp, William
SO
Bolles
2:09.63
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
42
Brownlee, Jalen
SO
Rickards
2:09.77
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
43
Frietze, Dominik
SO
Ridgeview
2:09.88
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
44
Wiedeman, Daniel
JR
Wakulla
2:10.12
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
45
McCloud, Jay
SR
Rickards
2:10.24
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
46
Farmer, Jayden
SO
Florida High
2:10.46
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
47
Chandler, La'Tavian
SO
Rickards
2:10.49
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
48
Fewell, Dan
JR
Bolles
2:10.75
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
49
Officer, Michael
FR
Episcopal
2:10.94
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
50
Tillman , Nate
JR
Raines
2:11.47
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
800 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
2:18.44
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
Hastings, Kate
SO
Bolles
2:23.15
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Rivera, Layne
SO
Bolles
2:23.29
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
4
Peele, Madison
SR
South Walton
2:24.10
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
5
Scali, Heidi
FR
South Walton
2:24.21
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
Montoya, Maxine
SO
Bolles
2:24.92
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
7
Thompson, Anaya
FR
Godby
2:25.04
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
8
Thompson, Tanner
JR
Episcopal
2:26.20
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
9
Witt, Abigail
JR
Bolles
2:26.42
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
10
Atcherson, Nia
7
Episcopal
2:27.41
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Csikai, Elizabeth
8
Bolles
2:27.52
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
12
Jones, Amaya
SO
Godby
2:28.20
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
13
Dean, Olivia
SO
Florida High
2:28.50
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
14
Areola, Maria
SR
West Florida
2:28.93
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
15
Ropp, Hadley
FR
Bolles
2:29.29
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
16
Kunz, Catherine
SO
Bolles
2:29.35
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
17
Kummings, Helena
JR
Bolles
2:29.36
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
18
Csikai, Anna
SR
Bolles
2:29.63
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
19
Sander-Nazario, India
SR
Florida High
2:30.45
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
20
Bata, Leila
7
Bolles
2:30.47
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
21
Locke, Lauren
SR
Marianna
2:31.18
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
22
Schmidt, Mary
SO
Bishop Kenny
2:31.30
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
23
Brown, Anaya
SR
Ribault
2:32.62
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
24
Fletcher, Julia
SR
Bishop Kenny
2:32.67
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
25
Canavan, Amber
FR
Bishop Kenny
2:33.07
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
26
Duffy, Rebecca
SR
Bolles
2:33.22
Florida Relays
Mar 28, 2019
27
Sams, Jakkia
FR
Raines
2:34.18
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
28
Henley, Aniya
JR
Rickards
2:34.40
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
29
Coleman, Niya
8
Florida High
2:34.65
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
30
Saunders, Kathryn
FR
Bishop Kenny
2:34.84
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
31
Bennett, Lydia
SR
West Nassau
2:34.93
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
32
Gardner, Parklyn
FR
Episcopal
2:35.07
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
33
West, Auryn
SR
Florida High
2:35.43
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
34
Loriz, Jasmine
SR
West Florida
2:35.50
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
35
Portugal, Araceli
SO
West Florida
2:35.70
Aggie Invitational
Mar 9, 2019
36
Reid, Selket
FR
Raines
2:35.80
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
37
McGrath, Kristen
SO
Bolles
2:35.90
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
38
Glenn, Mackenize
FR
Episcopal
2:36.26
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
39
Kelly, Lanayjah
FR
Godby
2:36.30
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
40
Evans, Catharine
JR
Bishop Kenny
2:36.72
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
41
Langston, Alyssa
SR
Wakulla
2:36.91
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
42
Duchene, Blythe
FR
Ridgeview
2:37.88
Friday Night Spikes
Apr 5, 2019
43
O'Riordan, Maeve
SR
Bolles
2:38.16
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
44
Kowkabany, Hannah
7
Episcopal
2:38.27
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
45
Fetchero, Kara
SO
Bishop Kenny
2:38.67
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
46
O'Connell-Becker, Megan
SO
Bishop Kenny
2:39.03
Bear Classic
Mar 1, 2019
47
Abinsay, Shelby
FR
Bishop Kenny
2:39.21
Bear Classic
Mar 1, 2019
48
Burgstiner , Suki
7
Bolles
2:39.38
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
49
Morris, Maddie
FR
Episcopal
2:39.48
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
50
Mott, Mallory
SR
West Florida
2:39.80
Aggie Invitational
Mar 9, 2019
1600 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Hicks, Charles
SR
Bolles
4:15.37
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
2
Rivera, Chase
SR
Bolles
4:15.57
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
3
Nesi, Joel
SR
Ridgeview
4:22.44
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
4
Hastings, Alex
SR
Bolles
4:23.92
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
5
Khan, Kamren
SR
Bolles
4:26.30
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
6
Foltz, Ben
SR
Bolles
4:28.81
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
7
Brady, Will
FR
Bolles
4:30.88
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
8
Daleo, Jacob
JR
South Walton
4:31.64
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
9
Sorensen, John
SR
Fernandina Beach
4:33.18
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
10
Gindl, Phillip
JR
West Florida
4:33.65
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
11
Mohamad, Bilal
SR
Arnold
4:33.91
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
12
Rutkowski, Cole
SO
Bolles
4:35.02
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
13
Kennedy, Matthew
SR
Bishop Kenny
4:35.11
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
14
Fetchero, Vincent
SR
Bishop Kenny
4:36.31
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
15
Porter, Chris
SR
Rickards
4:36.55
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
16
Duhnoski, Colin
FR
Bolles
4:38.59
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
17
Ossi, Jacob
JR
Bishop Kenny
4:38.89
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
18
Bennett, Mason
SR
Arnold
4:39.74
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
19
Brownlee, Jalen
SO
Rickards
4:41.39
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
19
Guice, Jordan
SO
Rickards
4:41.39
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
21
Wagner, Zach
FR
Bishop Kenny
4:43.61
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
22
Camp, William
SO
Bolles
4:44.53
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
23
Blake, Joseph
SR
Pensacola Catholic
4:45.42
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
24
Dean, Riley
SR
Fernandina Beach
4:45.47
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
25
Kwiatkowski, Caden
SO
Fernandina Beach
4:47.56
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
26
Wiedeman, Daniel
JR
Wakulla
4:47.94
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
27
Teal, Michael
SO
Bishop Kenny
4:47.96
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
28
Frietze, Dominik
SO
Ridgeview
4:48.72
Friday Night Spikes
Apr 5, 2019
29
Kelley, Keith
SR
Ridgeview
4:49.62
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
30
Cruz-Marcelo, Ricardo
SR
Suwannee
4:52.88
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
31
Waitrovich, Andrew
JR
Bishop Kenny
4:53.28
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
32
Officer, Michael
FR
Episcopal
4:53.71
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
33
Kinder, Terrell
SO
Raines
4:54.50
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
34
Richards, Malachi
SR
Rickards
4:54.66
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
35
McCord, Mason
JR
Wakulla
4:55.10
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
36
Ryan, Aidan
8
Bolles
4:55.24
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
36
Votaw, Stephen
JR
Wakulla
4:55.24
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
38
Garcia, Jose Paolo Miguel
JR
Ridgeview
4:56.24
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
39
Hodges, John
SO
Yulee
4:56.36
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
40
Pease, Jack
JR
Bishop Kenny
4:56.85
Bear Classic
Mar 1, 2019
41
Aldrich, Kenneth
JR
Yulee
4:56.93
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
42
McClure, Matthew
FR
Bolles
4:57.40
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
43
Blazer, Cooper
SO
South Walton
4:57.75
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
44
Salmon, Riley
SR
Fernandina Beach
4:58.13
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
45
Canoura, Alexander
SR
Menendez
4:58.15
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
46
Waiguru, Carlton
SO
Clay
4:58.55
St. John's Country Day Mini-Meet 1
Mar 12, 2019
47
Mayer, Ryan
SO
Bishop Kenny
5:00.10
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
48
Drew, Nate
FR
Bolles
5:00.28
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
49
Aten-Re, Imstey
SR
Raines
5:01.07
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
50
Carmody, Rory
SR
West Florida
5:01.69
Mobile Challenge of Champions Open Division
Apr 5, 2019
1600 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Csikai, Elizabeth
8
Bolles
5:21.24
East Coast Classic
Feb 22, 2019
2
Kummings, Helena
JR
Bolles
5:21.75
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
3
Montoya, Maxine
SO
Bolles
5:22.35
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
4
Locke, Lauren
SR
Marianna
5:27.64
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
5
Wyer, Brianna
SR
Pensacola Catholic
5:28.74
Mobile Challenge of Champions Open Division
Apr 5, 2019
6
O'Riordan, Maeve
SR
Bolles
5:29.50
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
7
Williams, Summer
SR
Florida High
5:31.69
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
8
Fletcher, Julia
SR
Bishop Kenny
5:33.81
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
9
Hastings, Kate
SO
Bolles
5:35.79
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
10
Kunz, Catherine
SO
Bolles
5:36.45
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
11
Parker, Lydia
SR
Yulee
5:36.81
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
12
Smith, Caroline
JR
Episcopal
5:37.69
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
13
Holland, Caroline
SR
Bolles
5:38.18
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
14
Josephson, Samantha
JR
Bolles
5:38.26
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
15
Mickler, Ella
8
Bolles
5:39.83
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
16
Calder, Sydnee
FR
Fernandina Beach
5:42.91
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
17
Evans, Catharine
JR
Bishop Kenny
5:43.27
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
18
Schmidt, Mary
SO
Bishop Kenny
5:43.46
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
19
Dean, Olivia
SO
Florida High
5:43.50
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
20
McGrane, Shannon
SR
Bolles
5:44.37
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
21
Hix, Brianna
FR
Arnold
5:45.55
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
22
Witt, Abigail
JR
Bolles
5:45.96
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
22
Frymire, Sheri
SR
Pensacola Catholic
5:45.96
Andrews Invitational
Mar 29, 2019
24
Ropp, Hadley
FR
Bolles
5:46.44
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
25
Areola, Maria
SR
West Florida
5:47.42
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
26
Bata, Leila
7
Bolles
5:47.44
Bolles Middle School Invitational
Mar 8, 2019
27
Bunn, Jordan
SR
Bolles
5:47.56
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
28
Alligood, Madison
JR
Bishop Kenny
5:47.68
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
29
Mullaney, Grace
SO
Bishop Kenny
5:47.85
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
30
Albertelli, Anna
SO
Bishop Kenny
5:47.91
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
31
Grant, Skylar
JR
West Florida
5:49.04
Andrews Invitational
Mar 29, 2019
32
Lee, Isabella
6
Bolles
5:49.93
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
33
Burgstiner , Suki
7
Bolles
5:50.59
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
34
Kowkabany, Hannah
7
Episcopal
5:51.14
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
35
Langston, Alyssa
SR
Wakulla
5:51.34
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
36
Csikai, Anna
SR
Bolles
5:53.19
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
37
Ashley, Marisa
SO
Arnold
5:53.52
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
38
Popp, Maddie
FR
Bolles
5:53.70
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
39
Magruder, Anna
JR
Ridgeview
5:54.05
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
40
Canavan, Amber
FR
Bishop Kenny
5:54.64
First Coast JV Championships
Mar 13, 2019
41
Richardson , Anna
6
Bolles
5:56.50
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
42
Alford, Clara
FR
Wakulla
5:56.70
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
43
McClure, Elizabeth
6
Bolles
5:57.52
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
44
Smith, Mabel
JR
Episcopal
5:59.20
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
45
Saunders, Kathryn
FR
Bishop Kenny
5:59.38
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
46
Clarke, Madison
FR
West Florida
6:01.45
Mobile Challenge of Champions Open Division
Apr 5, 2019
47
Durden, Shannon
SO
West Nassau
6:02.47
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
48
Sander-Nazario, India
SR
Florida High
6:03.03
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
49
Riggs, Elizabeth
JR
Episcopal
6:03.42
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
50
Glenn, Mackenize
FR
Episcopal
6:04.00
Episcopal JV Championships
Mar 28, 2019
3200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Hicks, Charles
SR
Bolles
8:49.62
Arcadia Invitational
Apr 5, 2019
2
Hastings, Alex
SR
Bolles
9:27.54
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
3
Rivera, Chase
SR
Bolles
9:30.99
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
4
Sorensen, John
SR
Fernandina Beach
9:34.35
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
5
Khan, Kamren
SR
Bolles
9:36.06
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
Gindl, Phillip
JR
West Florida
9:39.09
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
7
Nesi, Joel
SR
Ridgeview
9:41.02
Florida Relays
Mar 28, 2019
8
Brady, William
FR
Bolles
9:43.74
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Kennedy, Matthew
SR
Bishop Kenny
9:57.59
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
10
Brady, Will
FR
Bolles
9:57.98
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
11
Rutkowski, Cole
SO
Bolles
9:58.97
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
12
Mohamad, Bilal
SR
Arnold
10:01.27
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
13
Fetchero, Vincent
SR
Bishop Kenny
10:01.33
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
14
Porter, Chris
SR
Rickards
10:03.65
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
15
Teal, Michael
SO
Bishop Kenny
10:04.69
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
16
Ossi, Jacob
JR
Bishop Kenny
10:05.37
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
17
Wagner, Zach
FR
Bishop Kenny
10:08.26
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
18
Bennett, Mason
SR
Arnold
10:08.92
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
19
Kwiatkowski, Caden
SO
Fernandina Beach
10:12.78
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
20
Brownlee, Jalen
SO
Rickards
10:24.82
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
21
Kelley, Keith
SR
Ridgeview
10:27.22
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
22
Durr, Steven
SO
Fernandina Beach
10:28.18
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
23
Canoura, Alexander
SR
Menendez
10:29.41
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
24
Richards, Malachi
SR
Rickards
10:32.64
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
25
Camp, William
SO
Bolles
10:34.98
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
26
Blake, Joseph
SR
Pensacola Catholic
10:37.49
Mobile Challenge of Champions Open Division
Apr 5, 2019
27
Waitrovich, Andrew
JR
Bishop Kenny
10:38.17
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
28
McClure, Matthew
FR
Bolles
10:46.99
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
29
Frietze, Dominik
SO
Ridgeview
10:47.55
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
30
Garcia, Jose Paolo Miguel
JR
Ridgeview
10:48.51
Friday Night Spikes
Apr 5, 2019
31
Cruz-Marcelo, Ricardo
SR
Suwannee
10:48.73
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
32
Duhnoski, Colin
FR
Bolles
10:49.83
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
33
Carmody, Rory
SR
West Florida
10:50.83
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
34
Guice, Jordan
SO
Rickards
10:51.50
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
35
Sconiers, Johnathan
Gadsden County
10:51.90
Maclay Mini Meet 2
Mar 13, 2019
36
Pease, Jack
JR
Bishop Kenny
10:56.57
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
37
Freeman, John Michael
JR
North Bay Haven
10:58.95
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
38
Waiguru, Carlton
SO
Clay
11:00.00
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
39
Castano, Morgan
JR
Florida High
11:00.29
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
40
Salmon, Riley
SR
Fernandina Beach
11:02.04
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
41
Drew, Nate
FR
Bolles
11:02.52
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
42
Wiedeman, Daniel
JR
Wakulla
11:02.75
Wakulla Home Meet 1
Feb 28, 2019
43
Kelbert, Ian
SO
Menendez
11:02.97
5th Annual Craig Speziale Invitational
Mar 2, 2019
44
Votaw, Stephen
JR
Wakulla
11:03.37
Wakulla Home Meet 1
Feb 28, 2019
45
Blazer, Cooper
SO
South Walton
11:09.94
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
46
Ryan, Aidan
8
Bolles
11:10.23
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
47
McCord, Mason
JR
Wakulla
11:10.77
Wakulla Home Meet 1
Feb 28, 2019
48
Butler, Grant
JR
Bishop Kenny
11:13.09
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
49
Javurek, Joey
JR
Bishop Kenny
11:13.80
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
50
Hodges, John
SO
Yulee
11:17.36
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
3200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Csikai, Elizabeth
8
Bolles
11:21.47
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
Montoya, Maxine
SO
Bolles
11:24.63
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
3
Mickler, Ella
8
Bolles
11:44.52
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
4
Williams, Summer
SR
Florida High
11:44.63
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
5
Kummings, Helena
JR
Bolles
11:49.47
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
6
Parker, Lydia
SR
Yulee
11:56.96
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
7
Holland, Caroline
SR
Bolles
12:03.35
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
8
Evans, Catharine
JR
Bishop Kenny
12:03.86
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Wyer, Brianna
SR
Pensacola Catholic
12:06.96
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
10
O'Riordan, Maeve
SR
Bolles
12:07.58
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
11
Josephson, Samantha
JR
Bolles
12:23.78
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
12
Smith, Caroline
JR
Episcopal
12:26.51
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
13
Fletcher, Julia
SR
Bishop Kenny
12:32.92
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
14
Grant, Skylar
JR
West Florida
12:35.31
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
15
Alligood, Madison
JR
Bishop Kenny
12:35.68
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
16
Albertelli, Anna
SO
Bishop Kenny
12:37.55
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
17
Saunders, Kathryn
FR
Bishop Kenny
12:39.27
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
18
Locke, Lauren
SR
Marianna
12:39.80
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
19
Frymire, Sheri
SR
Pensacola Catholic
12:44.12
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
20
Ashley, Marisa
SO
Arnold
12:45.85
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
21
Langston, Alyssa
SR
Wakulla
12:48.45
Wakulla Home Meet 1
Feb 28, 2019
22
Schmidt, Mary
SO
Bishop Kenny
12:50.14
Bear Classic
Mar 1, 2019
23
Glenn, Mackenize
FR
Episcopal
12:52.75
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
24
Canavan, Amber
FR
Bishop Kenny
12:53.19
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
25
Mullaney, Grace
SO
Bishop Kenny
12:53.35
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
26
Calder, Sydnee
FR
Fernandina Beach
13:00.58
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
27
Durden, Shannon
SO
West Nassau
13:11.37
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
28
Bunn, Jordan
SR
Bolles
13:13.04
East Coast Classic
Feb 22, 2019
29
Trent, Lindsey
FR
Bishop Kenny
13:19.29
First Coast JV Championships
Mar 13, 2019
30
Fetchero, Kara
SO
Bishop Kenny
13:19.99
Episcopal JV Championships
Mar 28, 2019
31
Hix, Brianna
FR
Arnold
13:20.58
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
32
McMahan, Emma
SO
Bishop Kenny
13:23.61
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
33
Gutierrez-Tapia, Alysha
JR
Florida High
13:24.71
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
34
Maxwell, Rachel
SR
Bishop Kenny
13:27.79
Bear Classic
Mar 1, 2019
35
Popp, Maddie
FR
Bolles
13:38.23
East Coast Classic
Feb 22, 2019
36
Alford, Clara
FR
Wakulla
13:38.75
Wakulla Home Meet 1
Feb 28, 2019
37
Nichol, Amelie
JR
Fernandina Beach
13:40.17
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
38
Prince, Maren
FR
Wakulla
13:42.00
Wakulla Home Meet 1
Feb 28, 2019
39
Blitch, Elizabeth
FR
Wakulla
13:46.74
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
40
Albertelli, Marie
SO
Bishop Kenny
13:51.75
First Coast JV Championships
Mar 13, 2019
41
Jones, Jordan
SR
Florida High
13:52.09
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
42
Knight, Hallie
SO
Bishop Kenny
13:52.73
Bear Classic
Mar 1, 2019
43
Votaw, Tirzah
SO
Wakulla
13:56.39
Wakulla Home Meet 1
Feb 28, 2019
44
Vivaldo, Alejandra
SO
Rickards
14:01.77
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
45
Green, Ariah
SR
South Walton
14:02.80
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
46
Broga, Summer
SO
Florida High
14:03.93
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
47
Riggs, Elizabeth
JR
Episcopal
14:08.61
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
48
Haynes, Amelia
FR
Episcopal
14:12.68
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
49
Hernandez, Dalia
JR
Suwannee
14:12.90
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
50
Pritchard, Daniele
SR
Yulee
14:22.85
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
100 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Holland, Corliss
SR
Raines
14.42
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
2
Williams, Armani
SR
Godby
14.53
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
3
Jones, Auzjay
SR
Bishop Kenny
14.99
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
3.5
4
Williams, Jakell
SR
Rickards
15.48
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
5
Morgan, Tonie
FR
Florida High
15.77
Florida Relays
Mar 28, 2019
3.1
6
White-Stewart, Malayshia
SO
Taylor County
15.84
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
7
Wynn, Emonei
SR
Menendez
16.13
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
-2.4
8
Howard, Blair
JR
South Walton
16.17
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
9
Sutton, Kaylee
JR
Menendez
16.18
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
-0.8
10
Bryan, Patasha
SO
South Walton
16.19
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.2
11
Sanders, Shekinah
JR
Bolles
16.23
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
2.5
12
Neal, Dynesty
SR
West Florida
16.62
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.9
13
Kirkland, Kendall
SR
Raines
16.80
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
-0.5
14
Albert, De'Ana
FR
Wakulla
17.02
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
15
Martin, Dariniya
FR
Suwannee
17.13
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
16
Hansen, Sabrina
FR
Fernandina Beach
17.16
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
17
Robinson, Sade
SO
Ribault
17.38
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
2.6
18
Green, Aniya
SO
Yulee
17.63
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
19
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
17.65
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
20
Folson, Charmaine
SO
Rickards
17.68
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
21
Wachholz, Catherine
FR
Bolles
17.88
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
22
Bellamy, Shavonne
SR
Yulee
17.93
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
+0.0
23
Diebenow, Atlantic
8
Bolles
18.19
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.9
24
Starling, Tykeria
SR
Suwannee
18.35
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
25
Kish, Jena
FR
West Nassau
18.42
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
26
Turner, Elizabeth
FR
South Walton
18.45
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.6
27
Mumbauer, Resse
FR
Yulee
18.82
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
+0.0
28
Woodie, Alanah
FR
Florida High
18.88
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
29
Frost, Kierra
JR
Rickards
19.01
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
+0.0
30
Johnston, Brooke
FR
Episcopal
19.22
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
-0.5
31
Wright, Jalissa
FR
Walton
19.34
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
32
Klava-Herrera, Jayden
FR
Walton
19.47
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
33
Massey, Taylor
SO
Menendez
19.66
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
+0.0
34
Reinstatler, Marriam
SO
Arnold
19.70
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
34
Gibbs, Nikera
SR
Rickards
19.70
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
36
Turner, Cassie
JR
Baker County
19.82
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
1.4
37
McHugh, Kayley
SR
Bishop Kenny
19.84
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
3.5
38
Franklin, Amari
FR
West Florida
20.00
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
39
Ossman, Emily
JR
Baker County
20.04
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
40
Saye, Brooke
8
Bolles
20.13
Bolles Middle School Invitational
Mar 8, 2019
-2.3
41
Austin, Dienasia
SO
Clay
20.17
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
+0.0
42
Fox, Macey
JR
Baker County
20.38
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
2.5
42
Durham, Aliyonna
SO
Raines
20.38
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
+0.0
44
Thomas , Taylor
JR
Raines
20.59
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
44
Ivy, Audrey
FR
Clay
20.59
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
1.0
46
White, Adriyanna
FR
Chipley
20.69
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
47
Holder, Abbie
SO
South Walton
20.72
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
48
Evans, Jalay
FR
Fernandina Beach
20.92
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
49
Farmer, Eden
FR
Baker County
21.06
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
50
Nelson, Samantha
7
Bolles
21.15
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
1.7
110 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Bryant, Jabari
SR
Rickards
14.32
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.3
2
Calhoun , Jamal
SR
Rickards
14.59
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
1.2
3
Cauley, Kristopher
SR
Godby
14.65
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
-0.3
4
Robinson, Christopher
SR
Rickards
14.78
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.3
5
Cauley, Kristian
SR
Godby
14.86
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
0.8
6
Gilliam, Alexander
SR
Gadsden County
14.87
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.3
7
Baldwin, Ge'Kelvion
JR
Godby
14.88
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.2
8
Daniels, Da'mon
JR
Raines
15.00
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.2
9
Hendley, Brandon
JR
Westside
15.12
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
1.5
10
Simmons, James
SO
West Florida
15.15
Steve Garst Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
11
Vickers, Eugene
JR
Ribault
15.25
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
12
Evans, Ronald
JR
Menendez
15.27
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
-1.1
13
Robinson, Harrison
FR
Raines
15.36
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
14
Morgan, Javan
SR
Florida High
15.38
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
15
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
15.46
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
-0.2
16
Pittman, Jaden
SR
Godby
15.50
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
17
Latimer, Reshawn
FR
Raines
15.67
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
2.4
18
Hendley, Chris
JR
Ribault
15.71
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
1.5
19
Castro, Joaquin
SR
Ridgeview
16.16
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.3
20
Thompson, Samuel
SO
Yulee
16.26
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
21
Hall, Dontreal
JR
Gadsden County
16.27
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
22
Buatu, Jacob
SR
Arnold
16.32
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
0.3
23
Donaldson, Ivan
FR
Rickards
16.33
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
24
Harris, Tyss
JR
Ribault
16.61
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
25
Weber, Aaron
JR
Clay
16.65
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
-0.2
26
Thomasson, Caleb
JR
Westside
16.70
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
2.6
27
Wilson, Quincy
SR
Yulee
16.79
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
28
Neil, Robert
SO
Yulee
16.83
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
29
Thomas, Avonte
JR
Wolfson
16.85
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.0
30
McCloud, Jay
SR
Rickards
16.89
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
31
Giedrys, Jeremiah
JR
Fernandina Beach
16.94
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
32
Sanders, Christopher
SR
Bolles
16.95
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
1.2
33
Robinson, Jalen
SR
North Bay Haven
17.03
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
34
Mangham, Christopher
JR
Andrew Jackson
17.06
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
+0.0
35
Metzger, Jayson
SR
Bolles
17.31
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.7
35
Cywes, Alexander
SR
Bolles
17.31
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.0
37
Gamble, Gray
JR
Menendez
17.45
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.7
38
Ashby, Jeffrey
8
Bolles
17.91
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.0
39
Kunovich, Michael
SO
Bishop Kenny
18.37
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
1.5
40
Schilling, Jaden
SO
South Walton
18.78
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
41
Marquez, James
SR
Bishop Kenny
19.15
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.0
42
Dickens, Adrian
FR
North Bay Haven
19.40
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
43
Jones, Matthew
JR
Menendez
19.68
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.7
44
Goldstein, Christopher
FR
Clay
19.71
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.3
45
Turner, Chase
SR
Pensacola Catholic
19.72
Steve Garst Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
46
Morris, Antwoinez
SO
Walton
20.07
Seahawk Open
Feb 16, 2019
+0.0
47
Pratt, Brandon
FR
Suwannee
20.10
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
+0.0
48
Dinsbeer, Aiden
JR
Bolles
20.33
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
0.3
48
Soereh, Francise
SR
Bishop Kenny
20.33
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
1.3
48
Jaime, Francisco
JR
Yulee
20.33
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
+0.0
300 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Bryant, Jabari
SR
Rickards
36.81
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
2
Calhoun , Jamal
SR
Rickards
37.47
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
3
Robinson, Christopher
SR
Rickards
38.20
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
4
Gilliam, Alexander
SR
Gadsden County
38.41
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
5
Vickers, Eugene
JR
Ribault
38.86
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
Baldwin, Ge'Kelvion
JR
Godby
39.51
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
7
Cauley, Kristian
SR
Godby
39.77
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
8
Cauley, Kristopher
SR
Godby
40.07
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
Sanders, Christopher
SR
Bolles
40.20
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
10
Hendley, Brandon
JR
Westside
40.44
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
11
Thompson, Samuel
SO
Yulee
40.60
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
12
Evans, Ronald
JR
Menendez
40.69
5th Annual Craig Speziale Invitational
Mar 2, 2019
13
Pittman, Jaden
SR
Godby
40.74
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
13
Hall, Dontreal
JR
Gadsden County
40.74
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
15
Pratt, Jaquari
SR
Suwannee
40.78
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
16
Morgan, Javan
SR
Florida High
40.79
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
17
Daniels, Da'mon
JR
Raines
41.12
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
18
Donaldson, Ivan
FR
Rickards
41.40
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
19
Gaines, Quanteris
JR
West Florida
41.51
Mobile Challenge of Champions Open Division
Apr 5, 2019
20
Simmons, James
SO
West Florida
41.57
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
21
Norris , Sedric
SR
Raines
41.95
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
22
McCloud, Jay
SR
Rickards
42.11
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
23
Shuman, Evan
SR
Fernandina Beach
42.20
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
24
Buatu, Jacob
SR
Arnold
42.28
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
25
Robinson, Harrison
FR
Raines
42.33
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
26
Castro, Joaquin
SR
Ridgeview
42.47
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
27
Neil, Robert
SO
Yulee
42.48
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
28
Thomas, Avonte
JR
Wolfson
42.52
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
29
McBride, Rajah
SR
Ribault
42.55
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
30
Morgan, Jahaz
SO
Florida High
42.61
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
31
Harris, Tyss
JR
Ribault
42.70
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
32
Wilson, Quincy
SR
Yulee
42.94
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
33
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
43.26
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
34
Thomasson, Caleb
JR
Westside
43.91
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
35
Madrid, Daniel
SR
Bishop Kenny
44.01
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
36
Brown, Kolin
FR
Rickards
44.48
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
37
Turner, Chase
SR
Pensacola Catholic
44.94
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
38
Mickel, Christopher
SR
Ridgeview
45.19
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
39
Latimer, Reshawn
FR
Raines
45.27
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
40
Cywes, Alexander
SR
Bolles
45.52
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
41
Metzger, Jayson
SR
Bolles
45.58
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
41
Gamble, Gray
JR
Menendez
45.58
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
43
Joseph, Alexzandre
SR
Pensacola Catholic
45.59
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
44
Jones, Matthew
JR
Menendez
46.23
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
45
Sanderson, Christian
JR
Baldwin
46.29
Ed White Mini Meet 1
Feb 12, 2019
46
Kunovich, Michael
SO
Bishop Kenny
46.42
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
47
Marquez, James
SR
Bishop Kenny
46.46
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
48
Searles, Alexzander
SO
Ridgeview
46.47
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
49
Dickens, Adrian
FR
North Bay Haven
46.64
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
50
Ashby, Jeffrey
8
Bolles
47.18
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
300 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Cox, Janasia
SR
Gadsden County
43.42
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
2
Holland, Corliss
SR
Raines
44.70
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
3
Williams, Jakell
SR
Rickards
44.80
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
4
Kirkland, Kendall
SR
Raines
45.12
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
5
Sanders, Shekinah
JR
Bolles
45.45
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
45.84
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
7
Neal, Dynesty
SR
West Florida
47.40
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
8
Johnston, Brooke
FR
Episcopal
47.80
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
9
Sutton, Kaylee
JR
Menendez
48.45
5th Annual Craig Speziale Invitational
Mar 2, 2019
10
Morgan, Tonie
FR
Florida High
48.48
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
11
Griffin, LaShawn
JR
Rickards
48.69
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Taylor, Ayanni
SO
Raines
49.08
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
13
Williams, Armani
SR
Godby
49.31
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
14
Collins, Charity
JR
Ribault
49.36
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
15
Woodie, Alanah
FR
Florida High
49.38
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
16
Davis, Kali
JR
Ribault
49.89
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
17
Jones, Auzjay
SR
Bishop Kenny
49.93
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
18
Albert, De'Ana
FR
Wakulla
50.53
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
19
Kreis, Lauren
SR
Florida High
51.99
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
20
Peterson, Syteria
SO
Ribault
52.41
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
21
Folson, Charmaine
SO
Rickards
52.44
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
22
Henderson, Amari
JR
West Florida
52.54
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
22
White-Stewart, Malayshia
SO
Taylor County
52.54
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
24
Turner, Elizabeth
FR
South Walton
52.78
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
25
Johns, Chloe
FR
Bolles
52.81
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
26
Lenger, Josephine
FR
Bolles
53.22
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
27
Ion, Ana
SR
Episcopal
53.39
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
28
Wachholz, Catherine
FR
Bolles
53.84
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
29
West, Jisela
SO
West Nassau
54.48
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
30
Evora, Philippa
8
Florida High
54.51
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
31
Mumbauer, Resse
FR
Yulee
54.52
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
32
Rodriguez, Emelia
SR
Suwannee
54.68
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
33
Frost, Kierra
JR
Rickards
55.06
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
34
Holder, Abbie
SO
South Walton
55.19
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
35
Franklin, Amari
FR
West Florida
55.25
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
36
Green, Aniya
SO
Yulee
55.27
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
37
Jenkins, Evoni
FR
Gadsden County
55.65
Maclay Mini Meet 2
Mar 13, 2019
38
San Miguel, Alana
SR
Menendez
55.78
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
39
White, Adriyanna
FR
Chipley
55.87
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
40
Durham, Aliyonna
SO
Raines
56.15
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
41
Bellamy, Shavonne
SR
Yulee
56.24
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
42
Hansen, Sabrina
FR
Fernandina Beach
56.36
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
43
Fetchero, Kara
SO
Bishop Kenny
56.39
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
44
Massey, Taylor
SO
Menendez
57.36
Nease Relays
Feb 15, 2019
45
Ivy, Audrey
FR
Clay
57.66
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
46
Hornkohl, Mei
SR
North Bay Haven
57.94
Emerald Coast Open
Mar 27, 2019
47
Hale, Megan
FR
West Florida
58.30
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
48
Reinstatler, Marriam
SO
Arnold
58.33
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
49
Evans, Jalay
FR
Fernandina Beach
58.42
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
50
Feitsma, Lillian
FR
Walton
59.52
Seahawk Open
Feb 16, 2019
4 x 100 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Godby
42.49
Williams
,
Thomas
,
Banks
,
Jefferson
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
2
Ribault
42.72
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
3
Gadsden County
42.84
Maclay Last Chance Relays
Apr 4, 2019
4
Rickards
42.95
Florida Relays
Mar 28, 2019
5
Arnold
43.17
Buatu
,
Ford
,
Gainer
,
Noble
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
Raines
43.20
Marshall
,
Peterson
,
Peterson
,
Jones
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
7
West Florida
43.74
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
8
Menendez
43.80
Jackson
,
Wynn
,
Evans
,
Willis
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
9
South Walton
43.86
Martin
,
Smith
,
Mitchum
,
Scott
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
10
Andrew Jackson
44.08
Riggins
,
Coleman
,
Mangham
,
Brady
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
11
Marianna
44.25
Smith
,
Rolle
,
Peterson
,
Kelly
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
12
Florida High
44.32
Morgan
,
Morgan
,
Pierson
,
Turral
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
13
Yulee
44.83
Halliwell
,
Garcia
,
Wilson
,
Wilson
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
14
Wakulla
44.86
Bolden
,
Warsham
,
Ervin
,
Green
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
15
Pensacola Catholic
44.93
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
15
Baker County
44.93
White
,
Williams
,
Farmer
,
Paige
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
17
Baldwin
45.02
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
18
Fernandina Beach
45.20
Pulwicz
,
Bille
,
Runyeon
,
Whitehurst
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
19
Ridgeview
45.26
Osborn
,
Gonzalez
,
Cooper
,
Rockett
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
20
Wolfson
45.48
Harris
,
Booker
,
Tunsill
,
Norflett
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
21
Clay
46.44
Moore
,
Gilbert
,
Ferreira
,
Hunter
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
22
Bishop Kenny
46.50
Pore
,
Airheart
,
Maxwell
,
Jones
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
23
Suwannee
46.63
Moore
,
Jennings
,
White
,
Atkinson
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
24
Bolles
46.95
Parker
,
Kennard
,
Chen
,
Morris
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
25
Rutherford
47.36
Cook
,
Sims
,
Richardson
,
Hughes
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
26
North Bay Haven
47.52
Ray
,
Hale
,
Grogan
,
Gant
Emerald Coast Open
Mar 27, 2019
27
Westside
47.61
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
28
Walton
48.84
Sarriera
,
Baur
,
Miller
,
Adams
Walton County Championship
Mar 7, 2019
29
Bay
49.18
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
30
Taylor County
50.84
Chiefland Home Meet 1
Mar 4, 2019
4 x 100 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Godby
47.38
Forbes
,
Frost
,
Hamlet
,
King
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
2
Raines
48.56
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
3
Rickards
49.33
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
4
Wakulla
49.49
Danner
,
Day
,
Albert
,
Donaldson
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
5
Episcopal
49.82
Johnston
,
Hardwick
,
Rawls
,
Selmer
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
Bolles
49.93
Moorer
,
Duffy
,
Aldana
,
Sanders
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
7
Ribault
50.09
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
8
Suwannee
50.76
Walker
,
Kalandyk
,
Perkins
,
Ansley
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
9
Florida High
51.22
Lewis
,
Woodie
,
Nunn
,
Kreis
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
10
North Bay Haven
51.60
King
,
Steele
,
Drake-Jackson
,
Grant
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
11
Gadsden County
51.80
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Bishop Kenny
52.32
Shultz
,
Shultz
,
Miranda
,
Mitchum
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
13
Fernandina Beach
52.91
Slaughter
,
Dubose
,
White
,
Alexander
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Taylor County
52.99
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
15
West Florida
53.08
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
16
Andrew Jackson
53.83
Thomas
,
Jackson
,
Smith
,
Smith
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
17
Menendez
54.00
Wynn
,
Youman
,
Massey
,
Foster
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
18
Ridgeview
54.52
Reynolds
,
Polk
,
Sampson
,
Whaley
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
19
Arnold
54.55
Hix
,
Mathias
,
Vaught
,
Polanin
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
20
Pensacola Catholic
54.87
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
21
West Nassau
54.89
Kish
,
Nettles
,
Tapley
,
West
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
22
Marianna
54.93
Jones
,
Jones
,
Charlton
,
Autman
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
23
Wolfson
55.26
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
24
Baker County
55.66
Green
,
Ossman
,
Fox
,
Turner
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
25
Clay
55.79
Ealey
,
Mills
,
Brown
,
Nickelson
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
26
Bay
56.22
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
27
South Walton
57.85
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
28
Walton
1:03.79
Blanco
,
Cruz
,
Dawkins
,
Feitsma
Walton County Championship
Mar 7, 2019
29
Yulee
1:07.16
Nease Relays
Feb 15, 2019
4 x 400 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Rickards
3:16.90
Bryant
,
Greenwood
,
Guice
,
Robinson
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
2
Godby
3:23.09
Baldwin
,
Barnes
,
Cooper
,
Cauley
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
3
South Walton
3:23.33
Phillips
,
Martin
,
Phillips
,
Morris
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
4
Bolles
3:24.38
Rivera
,
Metzger
,
Sanders
,
Hicks
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
5
Gadsden County
3:24.72
Gilliam
,
Hall
,
Hall
,
James
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
Raines
3:24.78
Sam Burley Hall of Fame Invitational
Mar 1, 2019
7
Westside
3:25.15
Jackson
,
Suarez
,
Hendley
,
Priest
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
8
Ribault
3:27.19
McBride
,
Brazil
,
Carson
,
Muldrow
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
9
Ridgeview
3:30.06
Osborn
,
Roy
,
Koziolek
,
Perez
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
10
Andrew Jackson
3:32.97
Hatcher
,
Daniels
,
Daniels
,
Coleman
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
11
West Florida
3:33.21
St Cyr
,
Cornish-Rogers
,
Bryant
,
Gindl
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Florida High
3:33.28
Morgan
,
Pierson
,
Harvey
,
Farmer
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
13
Episcopal
3:35.04
Brunell
,
McKee
,
Officer
,
Tremble
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
14
Bishop Kenny
3:35.30
Straley
,
Madrid
,
Pore
,
Fetchero
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
15
Yulee
3:37.27
Neil
,
Halliwell
,
Thompson
,
Wilson
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
16
Pensacola Catholic
3:38.65
Lopez
,
Hooker
,
Stackhouse
,
Turner
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
17
Suwannee
3:43.26
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
18
Arnold
3:45.02
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
19
North Bay Haven
3:50.24
Grogan
,
Hale
,
Porter
,
Robinson
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
20
Fernandina Beach
3:50.68
Dean
,
Bille
,
Miller
,
Shuman
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
21
Baldwin
3:53.68
Bradham
,
McGriff
,
Toliver
,
Coffey
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
22
Wolfson
3:57.19
Booker
,
Muniz-Beitia
,
Thurston
,
Wilson
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
23
Baker County
4:00.31
Ambrose
,
Wilkes
,
Carter
,
Hodges
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
24
Bay
4:00.77
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
25
Menendez
4:01.19
Wynn
,
Jackson
,
Evans
,
Turner
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
26
Wakulla
4:03.74
Butler- Moore
,
Smith
,
Wilson
,
Taylor
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
27
Clay
4:10.95
Carter
,
Hoyte
,
Sweat
,
Robery
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
28
Rutherford
4:12.80
Hughes
,
Cook
,
Richardson
,
Sims
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
4 x 400 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Godby
3:50.21
Frost
,
Kelly
,
O'Banner
,
Thompson
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
2
Raines
3:56.96
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
3
Rickards
3:57.06
Jordan
,
Henley
,
Shaw
,
Williams
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
4
Florida High
3:59.80
Lewis
,
West
,
Odum
,
Woodie
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
5
South Walton
4:04.59
Bryan
,
Scali
,
Howard
,
Peele
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
Bolles
4:10.01
Duffy
,
Sanders
,
Rivera
,
Witt
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
7
Gadsden County
4:11.70
Mackey
,
Jenkins
,
Butler
,
Cox
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
8
West Florida
4:13.28
Henderson
,
Areola
,
Neal
,
Loriz
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
9
Episcopal
4:14.10
Gardner
,
McEvoy
,
Johnston
,
Hardwick
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
10
Ribault
4:15.56
Davis
,
Lockett
,
Brown
,
Sykes
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
11
Suwannee
4:22.67
Williams
,
Kalandyk
,
Ansley
,
Jones
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
12
Bishop Kenny
4:28.04
Abinsay
,
Austin
,
McVearry
,
Ruen
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
13
Fernandina Beach
4:30.16
Culley
,
Wrye
,
Calder
,
Long
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
14
Wakulla
4:30.69
Albert
,
Day
,
Harrell
,
Lawrence
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
15
Ridgeview
4:32.16
Duchene
,
Anferova
,
Schaefer
,
Whaley
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
16
Menendez
4:32.34
Sutton
,
Youmas
,
Ballard-Withers
,
Wynn
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
17
Pensacola Catholic
4:32.99
Meyers
,
Toellner
,
Frymire
,
Wyer
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
18
Wolfson
4:41.29
Lynn
,
Curtis
,
Kilgore
,
Jackson
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
19
Clay
4:41.37
Mota
,
Nickelson
,
Stilianiou
,
Thomas
Clay County Championships
Feb 28, 2019
20
Yulee
4:43.07
Bellamy
,
Parker
,
Domingo
,
Owenby
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
21
Taylor County
4:46.15
Maclay Mini Meet 1
Feb 27, 2019
22
North Bay Haven
4:51.97
Taylor
,
McKenzie
,
Dunbar
,
Steele
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
23
West Nassau
4:57.42
Bennett
,
Getz
,
Gibbs
,
West
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
24
Baker County
5:03.31
Pelfrey
,
McGinley
,
Davis
,
Farmer
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
25
Arnold
5:18.65
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
4 x 800 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Bolles
7:52.99
Rivera
,
Hicks
,
Hastings
,
Khan
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
South Walton
8:07.66
Phillips
,
Phillips
,
Daleo
,
Morris
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
3
Rickards
8:08.18
Bryant
,
Robinson
,
Guice
,
Ibraheem-Washin
Florida Relays
Mar 28, 2019
4
Ridgeview
8:12.36
Garcia
,
Frietze
,
Perez
,
Nesi
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
5
Bishop Kenny
8:13.45
Kennelly
,
Kennedy
,
Wagner
,
Fetchero
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
Ribault
8:21.30
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
7
Raines
8:24.89
Kinder
,
King
,
Tillman
,
Aten-Re
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
8
Suwannee
8:48.55
Speights
,
Cruz-Marcelo
,
Land
,
Pratt
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
9
Arnold
8:50.99
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
10
Yulee
8:52.77
Smith
,
Neil
,
Wells
,
Lopez
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
11
Wakulla
8:56.12
McCord
,
Cole
,
Votaw
,
Wiedeman
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
12
Fernandina Beach
8:59.81
Sorensen
,
Dean
,
Kwiatkowski
,
Moyes
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Gadsden County
9:03.21
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
14
Florida High
9:11.33
Castano
,
Haigler
,
Farmer
,
Stanley
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
15
North Bay Haven
9:11.57
Porter
,
Wilmot
,
Hicks
,
Murzyn
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
16
Clay
9:12.07
Bybee
,
Duran
,
Waiguru
,
Carter
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
17
Menendez
9:14.89
Canoura
,
Kelbert
,
Howard
,
Hutchinson
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
18
Andrew Jackson
9:18.17
Merritt
,
Riggins
,
Daniels
,
Hatcher
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
19
West Florida
9:23.00
Hutchison
,
Carmody
,
Lopez
,
Ingram
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
20
Baker County
9:34.15
Jefferson
,
Hodges
,
Hodges
,
Echols
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
21
Pensacola Catholic
9:43.53
Andrews Invitational
Mar 29, 2019
22
Episcopal
9:58.37
Smith
,
Nash
,
Vermillion
,
LaBorde
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
23
Baldwin
10:18.22
Dane
,
Dubose
,
Rice
,
Amerson
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
4 x 800 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
South Walton
9:30.93
Scali
,
Peele
,
Howard
,
Turner
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
Bolles
9:48.33
Montoya
,
Csikai
,
Kummings
,
Hastings
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
3
Florida High
10:03.50
Sander-Nazario
,
Dean
,
West
,
Coleman
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
4
Episcopal
10:10.25
McEvoy
,
Thompson
,
Gardner
,
Atcherson
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
5
Bishop Kenny
10:12.30
Canavan
,
Saunders
,
Schmidt
,
Fletcher
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
West Florida
10:12.52
Grant
,
Areola
,
Portugal
,
Mott
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
7
Raines
10:36.26
Reid
,
Sams
,
Noisette
,
Taylor
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
8
Rickards
10:37.23
Gibbs
,
Patterson
,
Henley
,
Sims
Florida Relays
Mar 28, 2019
9
Wakulla
10:39.21
Jefferson
,
Votaw
,
Alford
,
Langston
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
10
Pensacola Catholic
10:52.77
Andrews Invitational
Mar 29, 2019
11
Ridgeview
11:02.91
Schaefer
,
Anferova
,
Duchene
,
Magruder
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
12
Yulee
11:23.29
Spires
,
Owenby
,
Slebos
,
Parker
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
13
Fernandina Beach
11:23.37
Nichol
,
Delfs
,
Calder
,
Wrye
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Arnold
11:34.62
Shy
,
Hix
,
Kelley
,
Morgan
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
15
Menendez
11:53.20
Ballard-Witherspoon
,
Youmas
,
Concha
,
Weiner
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
16
Clay
12:02.87
Mota
,
Clay
,
Damme
,
Etheridge
Ridgeview Panther Invitational
Feb 14, 2019
17
Suwannee
12:10.18
Kalandyk
,
Legget
,
Lamb
,
Rodriguez
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
18
Ribault
12:12.19
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
19
Baker County
12:34.38
Pelfrey
,
McGinley
,
Echols
,
Wilcutts
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
20
Gadsden County
13:20.76
Walls
,
Brown
,
Williams
,
Cox
Maclay Last Chance Relays
Apr 4, 2019
21
Marianna
14:35.15
Jones
,
Saunders
,
Ramin
,
Smith
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
High Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Kirksey, Bryson
SR
Bolles
2.05m
6' 8.75"
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
Harris, Cameron
SR
Wolfson
2.02m
6' 7.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
3
Ukrugenzi, Kojo
JR
Godby
2.00m
6' 6.75"
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
3
Smith, Edward
SR
West Nassau
2.00m
6' 6.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
5
Roy, Jaden
SR
Ridgeview
1.98m
6' 6"
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
6
Pompey, Robert
JR
Rickards
1.93m
6' 4"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
7
Schilling, Jaden
SO
South Walton
1.90m
6' 2.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
8
Hayden, Caleb
SO
Baker County
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
9
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
1.85m
6' 0.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Coffey, Richard
SR
Baldwin
1.82m
5' 11.5"
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
10
Smith, Austin
FR
Suwannee
1.82m
5' 11.5"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
12
Mills-Kelly, Joshua
SO
Rickards
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Koziolek, Matthew
SR
Ridgeview
1.80m
5' 10.75"
Clay County Championships
Feb 28, 2019
14
Crimbley, Michael
SR
Rickards
1.77m
5' 9.75"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
14
Taylor, TaKavarious
SO
Rickards
1.77m
5' 9.75"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
14
Jones, Tyler
SO
Arnold
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
17
Merritt, Matthew
FR
Andrew Jackson
1.75m
5' 8.75"
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
17
Partain, Eric
SR
Bishop Kenny
1.75m
5' 8.75"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
17
Pierre, Cedric
SO
Ridgeview
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
17
Hall, Kentarious
FR
Rickards
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
17
Joubert, Raymond
SR
Menendez
1.75m
5' 8.75"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
17
Ambrose, Kyle
SO
Baker County
1.75m
5' 8.75"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
17
Shuman, Evan
SR
Fernandina Beach
1.75m
5' 8.75"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
17
Hendley, Chris
JR
Ribault
1.75m
5' 8.75"
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
25
Atkinson, Terrell
FR
Suwannee
1.72m
5' 7.75"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
25
Carroll, William
SO
West Nassau
1.72m
5' 7.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
25
Stackhouse, Shane
FR
Pensacola Catholic
1.72m
5' 7.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
28
Miller, Camron
FR
Fernandina Beach
1.70m
5' 7"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
28
Harvey, Ahmari
SO
Florida High
1.70m
5' 7"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
28
Jones, Kohl
SO
Menendez
1.70m
5' 7"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
31
Smith, Chris
SO
Baker County
1.69m
5' 6.5"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
32
Johnson, Jawuan
JR
Ribault
1.65m
5' 5"
Bear Classic
Mar 1, 2019
32
Green, Keiarryien
SO
Florida High
1.65m
5' 5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
32
Terry, Buddy
JR
Yulee
1.65m
5' 5"
Nease Relays
Feb 15, 2019
35
Johnson, Jaquan
JR
Ribault
1.62m
5' 3.75"
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
35
Sanderson, Christian
JR
Baldwin
1.62m
5' 3.75"
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
37
Singleton, Brandon
SR
Bishop Kenny
1.60m
5' 3"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
38
Moore, Victor
SR
Clay
1.55m
5' 1"
Ridgeview Panther Invitational
Feb 14, 2019
38
Jimenez, Gabriel
SO
Chipley
1.55m
5' 1"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
38
Canavan, Andrew
SO
Bishop Kenny
1.55m
5' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
38
Weaver, Braden
FR
Clay
1.55m
5' 1"
Clay County Championships
Feb 28, 2019
38
Morrissey, Sean-Patrick
FR
Bishop Kenny
1.55m
5' 1"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
38
Rossow, Kayden
FR
Clay
1.55m
5' 1"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
38
Yazgi, Christopher
JR
Bishop Kenny
1.55m
5' 1"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
38
Johnson, Gabriel
JR
Clay
1.55m
5' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
38
Lester, Ryan
FR
Clay
1.55m
5' 1"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
47
Pael, John
SO
Arnold
1.52m
4' 11.75"
Seahawk Open
Feb 16, 2019
47
Vitale, Mathew
SR
Arnold
1.52m
4' 11.75"
Seahawk Open
Feb 16, 2019
49
Harris, Jamari
FR
West Florida
1.50m
4' 11"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
49
Alberto, Julian
SR
Bishop Kenny
1.50m
4' 11"
Episcopal JV Championships
Mar 28, 2019
High Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Holland, Corliss
SR
Raines
1.70m
5' 7"
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
2
Kish, Jena
FR
West Nassau
1.67m
5' 5.75"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
3
Whaley, Zoe
FR
Ridgeview
1.65m
5' 5"
Friday Night Spikes
Apr 5, 2019
4
Jones, Mon'tayasia
SO
Suwannee
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
5
Carter, Gabi
SR
Episcopal
1.60m
5' 3"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
5
Ion, Ana
SR
Episcopal
1.60m
5' 3"
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
5
Johnston, Caroline
SR
Episcopal
1.60m
5' 3"
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
8
Sutton, Kaylee
JR
Menendez
1.58m
5' 2.25"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
9
Bryan, Patasha
SO
South Walton
1.57m
5' 1.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
10
Sinti, Marisol
SO
Bishop Kenny
1.55m
5' 1"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
10
White, Denise
SR
Bay
1.55m
5' 1"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Griffin, LaShawn
JR
Rickards
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
12
Martin, Dariniya
FR
Suwannee
1.52m
4' 11.75"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
14
Furyk, Caleigh
JR
Bolles
1.50m
4' 11"
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
15
Williams, Jakell
SR
Rickards
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
15
Smith, Cortney
FR
Bolles
1.47m
4' 9.75"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
15
Evans, Jalay
FR
Fernandina Beach
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
18
McLauchlin, Mary
SO
Bishop Kenny
1.45m
4' 9"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
18
Cromer, Kimberly
JR
Bishop Kenny
1.45m
4' 9"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
20
Kilgore, Michelle
JR
Wolfson
1.44m
4' 8.75"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
20
Givens, Miesha
SR
Baker County
1.44m
4' 8.75"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
22
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
22
Robinson, Sade
SO
Ribault
1.42m
4' 7.75"
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
24
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
1.40m
4' 7"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
24
Thompkins, Ashley
SO
Bolles
1.40m
4' 7"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
26
Wyche, Latecia
SO
Westside
1.39m
4' 6.75"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
27
Jones, Ziana
SO
Yulee
1.37m
4' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
27
Folson, Charmaine
SO
Rickards
1.37m
4' 6"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
29
Ivy, Audrey
FR
Clay
1.36m
4' 5.5"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
30
Keen, Jillian
JR
Menendez
1.35m
4' 5"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
30
Sellers, Sarah
SR
Fernandina Beach
1.35m
4' 5"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
30
Gardner, Parklyn
FR
Episcopal
1.35m
4' 5"
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
33
Walker, Drew
FR
Menendez
1.33m
4' 4.25"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
34
Franklyn, Amani
FR
Wolfson
1.32m
4' 4"
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
34
Thomas, Destiny
JR
Andrew Jackson
1.32m
4' 4"
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
34
Mays, Brianna
JR
Suwannee
1.32m
4' 4"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
37
Franklin, Amari
FR
West Florida
1.30m
4' 3.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
37
Bunch, Amaya
SO
Bolles
1.30m
4' 3.25"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
37
Mota, Arieal
SO
Clay
1.30m
4' 3.25"
Dual Meet Clay HS vs Ridgeview HS
Apr 3, 2019
37
Jones, Auzjay
SR
Bishop Kenny
1.30m
4' 3.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
37
Bratcher, Lily
SO
Chipley
1.30m
4' 3.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
37
Elbana, Sarah
SR
Arnold
1.30m
4' 3.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
43
Jacob, Rachel
SO
Bolles
1.25m
4' 1.25"
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
43
Hardwick, Gracie
SR
Yulee
1.25m
4' 1.25"
Nease Relays
Feb 15, 2019
43
Holley, Audrey
FR
Chipley
1.25m
4' 1.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
43
Quarterman, Ge'mauria
FR
Clay
1.25m
4' 1.25"
Clay County Championships
Feb 28, 2019
47
Marti, Anastasia
JR
Clay
1.20m
3' 11.25"
Ridgeview Panther Invitational
Feb 14, 2019
48
Concha, Marley
FR
Menendez
1.18m
3' 10.5"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
Pole Vault (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Coyle, Patrick
SR
Bishop Kenny
4.60m
15' 1"
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
Martin, Tanner
JR
South Walton
4.35m
14' 3.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
3
Dinsbeer, Aiden
JR
Bolles
4.20m
13' 9.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
3
Merola, Hunter
SR
Suwannee
4.20m
13' 9.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
5
Hooker, Samuel
JR
Pensacola Catholic
3.90m
12' 9.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
Pierson, Ming
FR
Florida High
3.81m
12' 6"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
7
Pasion, Abe Luke
SO
West Florida
3.80m
12' 5.5"
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
7
Kilpatrick, Lawson
FR
South Walton
3.80m
12' 5.5"
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
9
Kohla, Don
SO
Episcopal
3.75m
12' 3.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
10
King, Jackson
JR
Bishop Kenny
3.70m
12' 1.5"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
11
Bisson, Kyle
SR
Ridgeview
3.55m
11' 7.75"
Friday Night Spikes
Apr 5, 2019
12
Champagnie, Jonathan
JR
West Florida
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
13
Morrissey, Sean-Patrick
FR
Bishop Kenny
3.35m
10' 11.75"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
13
King, Mason
JR
Arnold
3.35m
10' 11.75"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
15
Terry, Buddy
JR
Yulee
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
16
Jackson, Alan
FR
Florida High
3.15m
10' 4"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
16
Hopkins, Myles
SR
Florida High
3.15m
10' 4"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
18
McGilvray, Keegan
SO
Florida High
3.10m
10' 2"
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
19
Jones, Kohl
SO
Menendez
3.05m
10' 0"
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
20
Massie, Luke
FR
Pensacola Catholic
3.00m
9' 10"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
21
Tran, Austin
SO
Bishop Kenny
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
21
Kenens, Oakley
FR
Arnold
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
23
Thorton, Aakash
FR
Wolfson
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
23
Hunter, Brandon
SR
Arnold
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
25
Christie, Jacob
FR
Bolles
2.63m
8' 7.5"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
26
Blue, James
FR
Pensacola Catholic
2.55m
8' 4.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
26
Muniz-Beitia, Daniel
JR
Wolfson
2.55m
8' 4.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
26
Snyder, Paul
FR
Pensacola Catholic
2.55m
8' 4.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
29
Meadows, Thomas
SR
Yulee
2.45m
8' 0.5"
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
30
Flores, Pablo
FR
Clay
2.43m
7' 11.5"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
31
Carter, Daniel
SO
Clay
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
31
Smith, Noah
SO
Yulee
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
31
Land, Hunter
FR
Suwannee
2.40m
7' 10.5"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
34
Marler, Julian
SO
Suwannee
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
34
Koon, Dillan
JR
Suwannee
2.25m
7' 4.5"
2019 Cedar Key Invitational
Mar 15, 2019
36
Cowhey, Cannon
6
Florida High
2.14m
7' 0.25"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
37
Lacey, Ethan
FR
Wolfson
1.85m
6' 0.75"
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
38
Khan, Revan
SO
Florida High
1.83m
6' 0"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
Pole Vault (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Roberts, Laine
JR
Bolles
3.93m
12' 10.75"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
2
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
3
Furyk, Caleigh
JR
Bolles
3.15m
10' 4"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
4
Creed, Alice
JR
Bolles
3.08m
10' 1.25"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
5
Mays, Brianna
JR
Suwannee
3.00m
9' 10"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
Bata, Soraya
JR
Bolles
2.95m
9' 8"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
6
Wingert, Sabrina
SO
Episcopal
2.95m
9' 8"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
8
Rodriguez, Emelia
SR
Suwannee
2.85m
9' 4.25"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
8
West, Auryn
SR
Florida High
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
10
Holder, Abbie
SO
South Walton
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Reeves, Nadiya
SR
West Florida
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
12
Castano, Alexis
FR
Florida High
2.55m
8' 4.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
13
Cusick, Casey
SO
Bishop Kenny
2.50m
8' 2.5"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
14
Cayton, Jayne
SO
West Florida
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
14
Hix, Brianna
FR
Arnold
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
16
Shy, Laura
JR
Arnold
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
16
Remke, Abigail
JR
Pensacola Catholic
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
18
Peterson , Tahirah
JR
Rickards
2.20m
7' 2.5"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
19
Hinkley, Michelle
SR
Pensacola Catholic
2.10m
6' 10.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
19
Dennis, Julia
JR
Yulee
2.10m
6' 10.75"
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
21
Slaughter, Katie
SR
Fernandina Beach
2.00m
6' 6.75"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
21
Raheja, Anya
JR
Bolles
2.00m
6' 6.75"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
23
Newstead, Allegra
SR
Pensacola Catholic
1.95m
6' 4.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
24
Ezzell , Adeline
7
Bolles
1.88m
6' 2"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
25
Etheridge, Gabrielle
FR
Clay
1.82m
5' 11.5"
Dual Meet Clay HS vs Ridgeview HS
Apr 3, 2019
26
Kelley, Emilia
FR
Arnold
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
26
Emmert, Zoie
JR
Pensacola Catholic
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
26
Rodriguez, Luna
SR
Suwannee
1.80m
5' 10.75"
2019 Cedar Key Invitational
Mar 15, 2019
29
Hodges, Madelene
7
Bolles
1.67m
5' 5.75"
Providence Invite 1
Feb 21, 2019
29
Crowe, Ashley
8
Bolles
1.67m
5' 5.75"
Providence Invite 1
Feb 21, 2019
31
Morgan, Hannah
JR
Arnold
1.65m
5' 5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
32
Connolly, Caldwell
SO
Bolles
1.55m
5' 1"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
33
Yazgi, Tammy
7
Bolles
1.52m
4' 11.75"
Providence Invite 1
Feb 21, 2019
Long Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Rucker, Deshawn
SO
Godby
7.20m
23' 7.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
2
Harris, Cameron
SR
Wolfson
7.14m
23' 5.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
3
Harvey, Ahmari
SO
Florida High
7.05m
23' 1.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
3
Willis, Tristan
SR
Menendez
7.05m
23' 1.75"
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
+0.0
5
Morgan, Javan
SR
Florida High
7.01m
23' 0"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
6
Allen, Jarien
JR
Wakulla
6.68m
21' 11"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
6
Kirksey, Bryson
SR
Bolles
6.68m
21' 11"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
+0.0
8
Kilpatrick, Alexander
JR
South Walton
6.58m
21' 7.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
9
Jones, Jonathon
SR
Bishop Kenny
6.55m
21' 6"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
+0.0
9
Sanderson, Christian
JR
Baldwin
6.55m
21' 6"
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
+0.0
11
Gaines, Quanteris
JR
West Florida
6.54m
21' 5.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
12
McGhee, Damarius
SO
Pensacola Catholic
6.53m
21' 5.25"
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
13
Hayden, Caleb
SO
Baker County
6.52m
21' 4.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
14
Smith, Tyo
JR
South Walton
6.46m
21' 2.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
15
Wynn, Aaron
FR
Menendez
6.42m
21' 0.75"
Nease Relays
Feb 15, 2019
+0.0
16
Burrell, Keion
SR
West Florida
6.41m
21' 0.5"
Aggie Invitational
Mar 9, 2019
+0.0
17
Osborn, David
SR
Ridgeview
6.36m
20' 10.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
18
Cooper, Travis
JR
Godby
6.34m
20' 9.75"
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
+0.0
18
Johnson, Rikishi
SR
Suwannee
6.34m
20' 9.75"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
+0.0
20
Gunn, Khalil
FR
Gadsden County
6.30m
20' 8"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
21
Robinson, Domictress
SO
Ribault
6.21m
20' 4.5"
Bear Classic
Mar 1, 2019
+0.0
22
Robinson, Harrison
FR
Raines
6.18m
20' 3.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
23
Straley, Noah
FR
Bishop Kenny
6.17m
20' 3"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
+0.0
24
Mangham, Christopher
JR
Andrew Jackson
6.16m
20' 2.5"
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
+0.0
25
Thomas, Joshua
FR
Godby
6.14m
20' 1.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
25
Clark, Corey
SR
West Florida
6.14m
20' 1.75"
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
27
White, Tracy
JR
Baker County
6.04m
19' 9.75"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
+0.0
28
Estinvil, Belony
JR
Ridgeview
6.03m
19' 9.5"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
+0.0
29
Hall, Kentarious
FR
Rickards
6.01m
19' 8.75"
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
+0.0
30
Nelloms, Jordan
SO
Rickards
5.99m
19' 8"
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
+0.0
31
Farmer, Joseph
SO
Baker County
5.98m
19' 7.5"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
32
Harris, Tyss
JR
Ribault
5.97m
19' 7"
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
+0.0
32
Moore, Victor
SR
Clay
5.97m
19' 7"
Clay County Championships
Feb 28, 2019
+0.0
34
Mills-Kelly, Joshua
SO
Rickards
5.93m
19' 5.5"
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
+0.0
34
Airheart, Samuel
SO
Bishop Kenny
5.93m
19' 5.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
36
Crimbley, Michael
SR
Rickards
5.91m
19' 4.75"
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
37
Miller, Denzel
FR
Wakulla
5.90m
19' 4.25"
Wakulla Home Meet 1
Feb 28, 2019
+0.0
38
Rice, Tian
SO
Baldwin
5.88m
19' 3.5"
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
+0.0
39
Norris , Sedric
SR
Raines
5.87m
19' 3.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
39
Jackson, Deshawn
SR
Menendez
5.87m
19' 3.25"
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
+0.0
39
Latimer, Reshawn
FR
Raines
5.87m
19' 3.25"
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
+0.0
39
Thomasson, Caleb
JR
Westside
5.87m
19' 3.25"
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
+0.0
43
Turral, William
JR
Florida High
5.85m
19' 2.5"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
43
Smith, Zamarion
FR
Wakulla
5.85m
19' 2.5"
Wakulla Home Meet 1
Feb 28, 2019
+0.0
43
Robinson, Christopher
SR
Rickards
5.85m
19' 2.5"
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
+0.0
46
Wilson, Kris
SO
Yulee
5.83m
19' 1.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
47
Scott, Richard
SR
South Walton
5.82m
19' 1.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
48
Schilling, Jaden
SO
South Walton
5.80m
19' 0.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
48
DePeri, Nick
SR
Episcopal
5.80m
19' 0.5"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
48
Anderson, Austin
SR
Clay
5.80m
19' 0.5"
St. John's Country Day Mini-Meet 1
Mar 12, 2019
+0.0
Long Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Johnston, Caroline
SR
Episcopal
6.05m
19' 10.25"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
+0.0
2
Green, Leiya
JR
Raines
5.85m
19' 2.5"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
3
Jordan, Kiarra
JR
Rickards
5.65m
18' 6.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
4
Hayes, Heaven
SR
Rickards
5.62m
18' 5.25"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
5
Hamlet, Ameion
JR
Godby
5.51m
18' 1"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
6
O'Banner, A’Kyrah
JR
Godby
5.20m
17' 0.75"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
7
Rawls, Reagan
SO
Episcopal
5.18m
17' 0"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
8
Butler, Justice
JR
Gadsden County
5.17m
16' 11.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
9
Thomas, Kyla
SO
West Florida
5.12m
16' 9.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
9
Wynn, Emonei
SR
Menendez
5.12m
16' 9.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
11
Sykes, Jhayda
SR
Ribault
5.05m
16' 7"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
12
Smith, Cortney
FR
Bolles
5.03m
16' 6"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
+0.0
13
Walker, Hiliyah
FR
Suwannee
5.02m
16' 5.75"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
14
Bennett, Darby
SR
Rutherford
4.98m
16' 4.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
15
Sampson, JhaTarra
SR
Ridgeview
4.97m
16' 3.75"
Dual Meet Clay HS vs Ridgeview HS
Apr 3, 2019
+0.0
16
Richards, Ki'arie
SR
Ribault
4.93m
16' 2.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
17
Wilson, Ja'daa
JR
Wakulla
4.92m
16' 1.75"
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
+0.0
18
Jones, Auzjay
SR
Bishop Kenny
4.90m
16' 1"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
+0.0
18
Diebenow, Atlantic
8
Bolles
4.90m
16' 1"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
+0.0
20
Kirkland, Eryana
JR
Godby
4.89m
16' 0.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
21
Jones, Mon'tayasia
SO
Suwannee
4.84m
15' 10.5"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
21
Bata, Soraya
JR
Bolles
4.84m
15' 10.5"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
+0.0
23
Camaret, Merileigh
JR
South Walton
4.81m
15' 9.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
24
Jay, Haeven
FR
Taylor County
4.80m
15' 9"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
25
Reynolds, Elaina
FR
Ridgeview
4.79m
15' 8.75"
Dual Meet Clay HS vs Ridgeview HS
Apr 3, 2019
+0.0
26
Selmer, Chloe
7
Episcopal
4.75m
15' 7"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
+0.0
27
Walker, Andrianna
SO
Suwannee
4.70m
15' 5"
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019
+0.0
27
Harvey, , Zacharriya
SR
Wakulla
4.70m
15' 5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
29
Campbell, Jadakist
SR
Taylor County
4.69m
15' 4.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
30
Williams, Jakell
SR
Rickards
4.67m
15' 4"
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
+0.0
31
Jones, Ziana
SO
Yulee
4.66m
15' 3.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
32
Scott, Cunay
SO
Baldwin
4.65m
15' 3.25"
Ed White Mini Meet 1
Feb 12, 2019
+0.0
32
Brown, Joshawna
SR
Ribault
4.65m
15' 3.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
32
Parker, Seraiah
FR
Rickards
4.65m
15' 3.25"
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
+0.0
35
Henley, Aniya
JR
Rickards
4.64m
15' 2.75"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
36
Hixon, Anori
JR
Chipley
4.61m
15' 1.5"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
36
Stilianiou, Alexis
SR
Clay
4.61m
15' 1.5"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
38
Moorer, Janay
7
Bolles
4.58m
15' 0.5"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
+0.0
38
Hix, Harlee
FR
Arnold
4.58m
15' 0.5"
Emerald Coast Open
Mar 27, 2019
+0.0
40
Johns, Chloe
FR
Bolles
4.55m
14' 11.25"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
41
Brown, Sadia
FR
Clay
4.52m
14' 10"
Ridgeview Panther Invitational
Feb 14, 2019
+0.0
42
King, JaMesha
SR
North Bay Haven
4.51m
14' 9.75"
Emerald Coast Open
Mar 27, 2019
+0.0
42
Smiley, Samiyah
FR
Bay
4.51m
14' 9.75"
Emerald Coast Open
Mar 27, 2019
+0.0
44
Bellamy, Shavonne
SR
Yulee
4.48m
14' 8.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
44
Culley, Karah
FR
Fernandina Beach
4.48m
14' 8.5"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
46
Boswell, Lauren-Marie
SR
Bolles
4.47m
14' 8"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
+0.0
46
Wright, Jordan
JR
Ribault
4.47m
14' 8"
Ed White Mini Meet 2
Feb 26, 2019
+0.0
48
Thomas, Destiny
JR
Andrew Jackson
4.46m
14' 7.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
49
Wright, Jalissa
FR
Walton
4.45m
14' 7.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
50
Tran, Maria
JR
Arnold
4.44m
14' 7"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
Triple Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Willis, Tristan
SR
Menendez
14.23m
46' 8.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
2
Crimbley, Michael
SR
Rickards
13.75m
45' 1.5"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
3
Lindsey, M'Kharis
SR
Rickards
13.74m
45' 1"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
4
Allen, Jarien
JR
Wakulla
13.72m
45' 0.25"
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
+0.0
5
Morgan, Javan
SR
Florida High
13.62m
44' 8.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
6
Mills-Kelly, Joshua
SO
Rickards
13.14m
43' 1.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
7
Phillips, Chadwick
SO
South Walton
12.98m
42' 7"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
8
Pratt, Jaquari
SR
Suwannee
12.95m
42' 6"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
9
Chandler, La'Tavian
SO
Rickards
12.89m
42' 3.5"
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
+0.0
10
Anderson, Austin
SR
Clay
12.83m
42' 1.25"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
11
Moore, Victor
SR
Clay
12.64m
41' 5.75"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
+0.0
12
Gaines, Quanteris
JR
West Florida
12.59m
41' 3.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
13
Johnson, Rikishi
SR
Suwannee
12.57m
41' 3"
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
+0.0
14
Atkinson, Terrell
FR
Suwannee
12.53m
41' 1.5"
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
+0.0
15
Williams, Nathan
SO
Pensacola Catholic
12.49m
40' 11.75"
Steve Garst Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
16
Estinvil, Belony
JR
Ridgeview
12.43m
40' 9.5"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
+0.0
17
Morgan, Jahaz
SO
Florida High
12.38m
40' 7.5"
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
18
Jacobs , Jashod
JR
Raines
12.34m
40' 6"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
+0.0
19
Peterson, Elijahmiah
JR
Marianna
12.14m
39' 10"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
20
Robinson, Jalen
SR
North Bay Haven
12.10m
39' 8.5"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
21
Greenwood, Jalen
SR
Rickards
12.07m
39' 7.25"
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
+0.0
22
Harris, Tyss
JR
Ribault
12.04m
39' 6"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
23
Vitale, Mathew
SR
Arnold
12.03m
39' 5.75"
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
24
Turral, William
JR
Florida High
11.95m
39' 2.5"
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
+0.0
25
Clark, Corey
SR
West Florida
11.87m
38' 11.5"
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
+0.0
26
Miller, Denzel
FR
Wakulla
11.76m
38' 7"
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
27
Dixon, Marcus
SR
Clay
11.75m
38' 6.75"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
+0.0
28
Thomasson, Caleb
JR
Westside
11.74m
38' 6.25"
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
+0.0
29
Hendley, Chris
JR
Ribault
11.68m
38' 4"
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
+0.0
30
Schilling, Jaden
SO
South Walton
11.59m
38' 0.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
31
Kirksey, Bryson
SR
Bolles
11.55m
37' 10.75"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
+0.0
32
Smith, Austin
FR
Suwannee
11.54m
37' 10.5"
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
+0.0
33
Lorbeer, Jonathan
FR
Bolles
11.40m
37' 5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
34
Cook, Zion
SO
Rutherford
11.31m
37' 1.25"
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
35
Dinsbeer, Aiden
JR
Bolles
11.30m
37' 1"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
+0.0
36
Kunovich, Michael
SO
Bishop Kenny
11.28m
37' 0.25"
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
0.3
37
Hunter, Christian
JR
Clay
11.22m
36' 9.75"
Clay County Championships
Feb 28, 2019
+0.0
37
Sutton, Nathian
SR
West Nassau
11.22m
36' 9.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
39
Nance, Gabe
FR
Rickards
11.02m
36' 2"
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 7, 2019
+0.0
40
Chang, An
FR
North Bay Haven
10.96m
35' 11.5"
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
41
DePeri, Nick
SR
Episcopal
10.84m
35' 6.75"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
41
Terry, Buddy
JR
Yulee
10.84m
35' 6.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
43
Meadows, Thomas
SR
Yulee
10.60m
34' 9.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
44
Padgett, Gage
SR
Yulee
10.59m
34' 9"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
45
Hale, Carson
SO
North Bay Haven
10.56m
34' 7.75"
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
46
Mitchum, Tyler
JR
South Walton
10.52m
34' 6.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
47
Henderson, Jabrian
FR
Clay
10.48m
34' 4.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
48
Varelas, Micheal
SO
Arnold
10.33m
33' 10.75"
Aggie Invitational
Mar 9, 2019
+0.0
49
Smith-Montero, Daniel
JR
Bay
10.19m
33' 5.25"
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
50
Haddock, Tyler
SR
North Bay Haven
10.11m
33' 2"
Seahawk Open
Feb 16, 2019
+0.0
Triple Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Johnston, Caroline
SR
Episcopal
11.93m
39' 1.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
2
Walker, Andrianna
SO
Suwannee
11.26m
36' 11.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
3
Hamlet, Ameion
JR
Godby
11.05m
36' 3"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
4
White-Stewart, Malayshia
SO
Taylor County
10.89m
35' 8.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
5
Kirkland, Kendall
SR
Raines
10.62m
34' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
6
Martin, Dariniya
FR
Suwannee
10.58m
34' 8.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
7
Thomas, Kyla
SO
West Florida
10.52m
34' 6.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
8
Wynn, Emonei
SR
Menendez
10.39m
34' 1.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
9
Ion, Ana
SR
Episcopal
10.25m
33' 7.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
10
Boswell, Lauren-Marie
SR
Bolles
10.23m
33' 6.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
11
Sampson, JhaTarra
SR
Ridgeview
10.15m
33' 3.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
12
Jones, Auzjay
SR
Bishop Kenny
10.14m
33' 3.25"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
+0.0
13
Howard, Blair
JR
South Walton
10.13m
33' 3"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
14
Hayes, Heaven
SR
Rickards
10.10m
33' 1.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
15
Walker, Hiliyah
FR
Suwannee
10.05m
32' 11.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
16
Mackey, Brittany
JR
Gadsden County
10.00m
32' 9.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
17
Bennett, Darby
SR
Rutherford
9.98m
32' 9"
Emerald Coast Open
Mar 27, 2019
+0.0
18
Wilson, Ja'daa
JR
Wakulla
9.86m
32' 4.25"
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
19
Frost, Kierra
JR
Rickards
9.84m
32' 3.5"
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
+0.0
20
Harvey, , Zacharriya
SR
Wakulla
9.83m
32' 3"
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
21
Jones, Ziana
SO
Yulee
9.77m
32' 0.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
22
King, JaMesha
SR
North Bay Haven
9.76m
32' 0.25"
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
23
Witt, Abigail
JR
Bolles
9.66m
31' 8.5"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
24
Johns, Chloe
FR
Bolles
9.65m
31' 8"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
+0.0
25
Dubose, Makayla
JR
Fernandina Beach
9.63m
31' 7.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
+0.0
26
Williams, Jakell
SR
Rickards
9.57m
31' 4.75"
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
27
Mills, Imani
SO
Clay
9.55m
31' 4"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
28
Ray, Jhaylen
SO
Clay
9.40m
30' 10.25"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
29
Selmer, Chloe
7
Episcopal
9.36m
30' 8.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
+0.0
30
Bata, Soraya
JR
Bolles
9.34m
30' 7.75"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
31
Tran, Maria
JR
Arnold
9.30m
30' 6.25"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
+0.0
31
Stilianiou, Alexis
SR
Clay
9.30m
30' 6.25"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
33
Culley, Karah
FR
Fernandina Beach
9.27m
30' 5"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
34
Austin, Jayla
SO
West Florida
9.21m
30' 2.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
35
Jones, Mon'tayasia
SO
Suwannee
9.15m
30' 0.25"
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019
+0.0
36
Lenger, Josephine
FR
Bolles
9.06m
29' 8.75"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
+0.0
37
Hardwick, Gracie
SR
Yulee
9.02m
29' 7.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
+0.0
38
Marti, Anastasia
JR
Clay
8.96m
29' 4.75"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
39
Turner, Elizabeth
FR
South Walton
8.91m
29' 2.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
40
Furyk, Caleigh
JR
Bolles
8.90m
29' 2.5"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
41
Anderson, Terri
FR
Rickards
8.85m
29' 0.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
+0.0
42
Willis, Chayton
JR
West Florida
8.82m
28' 11.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
+0.0
43
Wachholz, Catherine
FR
Bolles
8.72m
28' 7.5"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
43
Klassen, Christina
JR
Bolles
8.72m
28' 7.5"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
+0.0
45
Creed, Alice
JR
Bolles
8.67m
28' 5.5"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
+0.0
46
Jacob, Rachel
SO
Bolles
8.42m
27' 7.5"
Episcopal Eagle Open
Feb 15, 2019
+0.0
47
Hornkohl, Mei
SR
North Bay Haven
8.41m
27' 7.25"
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
+0.0
47
Henley, Aniya
JR
Rickards
8.41m
27' 7.25"
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
+0.0
49
Raley, Brittney
JR
Wakulla
8.34m
27' 4.5"
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
+0.0
50
Slaughter, Katie
SR
Fernandina Beach
8.19m
26' 10.5"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
+0.0
Shot Put (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Lageman, Dylan
SR
Bolles
16.06m
52' 8.25"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
2
Young, Kamari
SR
Godby
15.95m
52' 4"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
3
Mitchell, Ke'Shaun
SR
Rickards
15.87m
52' 1"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
4
Ford, Howard
SR
Raines
15.29m
50' 2"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
5
Gainer, Marshall
JR
Bolles
15.16m
49' 9"
Florida Relays
Mar 28, 2019
6
Batten, Elias
JR
Bolles
14.85m
48' 8.75"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
7
Belton, Anthony
SR
Florida High
14.83m
48' 8"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
8
Washington, Darius
SR
West Florida
14.78m
48' 6"
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
9
Skinner, Carlton
SO
Bolles
14.15m
46' 5.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
10
Smelcer, Grant
SR
Chipley
13.81m
45' 3.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
11
Williams, Jeremiah
JR
Rickards
13.58m
44' 6.75"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
12
Batten, Mac
SO
Bolles
13.45m
44' 1.5"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
13
Brown, Malik
JR
Yulee
13.44m
44' 1.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
14
Johnson , Jordan
JR
Raines
13.43m
44' 0.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
15
Brown, Michael
JR
Godby
13.30m
43' 7.75"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
16
Ray, Al'Querious
FR
Clay
13.18m
43' 3"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
17
Bryan, Anthony
SR
South Walton
13.17m
43' 2.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
18
Geller, William
JR
Ridgeview
13.11m
43' 0.25"
Ridgeview Panther Invitational
Feb 14, 2019
19
Chestnut, Nyseem
JR
Arnold
13.10m
42' 11.75"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
20
Duffy, George
SO
Bolles
13.07m
42' 10.75"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
21
Milne, Ford
8
Bolles
13.00m
42' 8"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
22
Morgan, Javan
SR
Florida High
12.92m
42' 4.75"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
23
Logans, Preston
FR
Rickards
12.89m
42' 3.5"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
24
Davis, Marvin
SR
Baldwin
12.87m
42' 2.75"
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
25
Troupe, Christoff
JR
Godby
12.86m
42' 2.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
26
Levin, Samuel
JR
Bolles
12.82m
42' 0.75"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
27
Glee, Darius
SO
Rickards
12.74m
41' 9.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
28
Jubran, Michael
SR
Bolles
12.64m
41' 5.75"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
29
Darga, Skyler
SR
Wakulla
12.55m
41' 2.25"
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
30
Johnson, Kenneth
SR
Clay
12.53m
41' 1.5"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
31
Gross, Kyan
JR
Wakulla
12.44m
40' 9.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
32
Crowder, Bryce
SR
Walton
12.39m
40' 7.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
33
Staefe, Nicholas
JR
Ridgeview
12.35m
40' 6.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
34
Tanner, Hampton
SO
Fernandina Beach
12.32m
40' 5"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
35
Jones, Moleyk
SR
Suwannee
12.30m
40' 4.25"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
36
Troupe, Christoff
JR
Godby
12.20m
40' 0.5"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
37
Parker, Robert
SR
Pensacola Catholic
12.19m
40' 0"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
38
Demps, Jayshawn
JR
Godby
12.18m
39' 11.5"
Wakulla Quad Meet 2
Mar 26, 2019
39
McDuffie, Matthew
SR
Baker County
12.11m
39' 8.75"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
40
Ferguson, Jack
JR
Bolles
12.01m
39' 5"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
41
Wyche, John
SR
Ridgeview
11.93m
39' 1.75"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
42
Giley, Jolan
SR
Florida High
11.91m
39' 1"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
43
Hancock, Chase
SR
Baker County
11.89m
39' 0.25"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
44
Hall, Carlton
SR
Suwannee
11.72m
38' 5.5"
Hurricane Relays
Mar 9, 2019
45
Foreman, Elias
SO
South Walton
11.69m
38' 4.25"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
46
Stanfield, Dominic
SR
Ridgeview
11.60m
38' 0.75"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
46
Williams, Javeontae
SR
Suwannee
11.60m
38' 0.75"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
48
Gantt, Desiron
FR
Clay
11.57m
37' 11.5"
Dual Meet Clay HS vs Ridgeview HS
Apr 3, 2019
49
Sanders, Steven
JR
Chipley
11.55m
37' 10.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
50
Cotton, Christopher
8
Florida High
11.50m
37' 8.75"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
Shot Put (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Stallworth, Jhordyn
JR
Florida High
12.70m
41' 8"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
2
Peters, Kantenesha
JR
Rickards
12.08m
39' 7.75"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
Thomas, Antonia
SR
Florida High
11.88m
38' 11.75"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
4
Hill, Taylor
SR
West Florida
11.20m
36' 9"
Aggie Invitational
Mar 9, 2019
5
Lyons, McKenzi
FR
Rickards
10.74m
35' 3"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
6
McClain, Denae
SR
Ribault
10.40m
34' 1.5"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
7
Hill, Kennedy
SO
Raines
10.37m
34' 0.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
8
Triplett, Hanna
SR
Rickards
10.30m
33' 9.5"
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
9
Jones, Dailynn
FR
South Walton
10.19m
33' 5.25"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
10
Castano, Alexis
FR
Florida High
10.06m
33' 0.25"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
11
Ion, Ana
SR
Episcopal
10.05m
32' 11.75"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
12
Roberts, Maurissa
SO
Rickards
9.97m
32' 8.5"
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
13
Burrows, Grier
SR
Ridgeview
9.80m
32' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
14
Wyche , Iyanla
SO
Raines
9.79m
32' 1.5"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
14
Thomas, Latonia
SO
Florida High
9.79m
32' 1.5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
16
Hawkins, Latahja
SO
Rickards
9.69m
31' 9.5"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
17
Fisher-Primm, De'Aveon
SR
Pensacola Catholic
9.65m
31' 8"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
18
Hall, Brianna
SR
Marianna
9.61m
31' 6.5"
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
19
Caldwell, Kendra
SR
Marianna
9.60m
31' 6"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
20
Walker, Kayla
SR
Menendez
9.58m
31' 5.25"
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
21
Davis, Destiny
SO
Suwannee
9.53m
31' 3.25"
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
22
Scott, Rachelle
FR
Ridgeview
9.47m
31' 1"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
23
Hayes, Dominique
SO
Rickards
9.46m
31' 0.5"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
24
Huggins, Alyssa
SR
Clay
9.43m
30' 11.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
25
White, Katherine
SO
Bishop Kenny
9.32m
30' 7"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
25
Brown, Makayla
JR
Yulee
9.32m
30' 7"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
27
Ford, Keira
FR
Suwannee
9.28m
30' 5.5"
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
28
Cywes, Claire
SR
Bolles
9.12m
29' 11.25"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
29
Young, Keziah
FR
Marianna
9.11m
29' 10.75"
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
30
Howard, Gatia
JR
Yulee
9.10m
29' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
31
Brown, Tecora
JR
Ribault
9.04m
29' 8"
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
32
King, Aliyah
JR
Westside
9.02m
29' 7.25"
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
33
Moore, Isabella
FR
Fernandina Beach
8.99m
29' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
34
Wheeler, Daleis
JR
Suwannee
8.89m
29' 2"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
35
Smith, Naveah
FR
Bay
8.86m
29' 1"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
36
Albert, Kianna
SO
Wakulla
8.82m
28' 11.25"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
37
Folson, Charmaine
SO
Rickards
8.75m
28' 8.5"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
38
Powell, Kennedy
SR
Florida High
8.73m
28' 7.75"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
39
Espinoza, Tia
SR
West Florida
8.50m
27' 10.75"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
40
Marti, Anastasia
JR
Clay
8.47m
27' 9.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
41
Coddington, Macy
FR
Wakulla
8.41m
27' 7.25"
Wakulla Home Meet 1
Feb 28, 2019
42
Gardner, Jaylan
SO
Suwannee
8.37m
27' 5.5"
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
43
Spence, Caitlin
SR
Fernandina Beach
8.29m
27' 2.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
44
Nixon, Nyjuah
SR
Rickards
8.24m
27' 0.5"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
45
Dupee, Isabell
SR
Yulee
8.13m
26' 8.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
46
Goldsmith, Mea
SO
Rickards
8.12m
26' 7.75"
Rickards Dual Meet
Apr 1, 2019
47
Stewart, Shiah
SO
Raines
7.93m
26' 0.25"
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
48
McKinney, Kennedy
SR
Bolles
7.91m
25' 11.5"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
49
Richardson, Jordan
FR
Florida High
7.85m
25' 9.25"
Big Bend Field Event Classic
Apr 4, 2019
50
Graham, Mya
SR
Baldwin
7.84m
25' 8.75"
Ed White Mini Meet 1
Feb 12, 2019
Discus (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Gainer, Marshall
JR
Bolles
47.70m
156' 6"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
2
Lageman, Dylan
SR
Bolles
46.11m
151' 3"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
3
Brown, Michael
JR
Godby
43.59m
143' 0"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
4
Brown, Malik
JR
Yulee
42.13m
138' 3"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
5
Sheppard, James
SR
Bolles
42.01m
137' 10"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
Mitchell, Ke'Shaun
SR
Rickards
41.01m
134' 6"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
7
Johnson , Jordan
JR
Raines
40.88m
134' 1"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
8
Morris, Bryce
JR
West Nassau
39.70m
130' 3"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
9
Bryan, Anthony
SR
South Walton
39.21m
128' 8"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
10
Batten, Mac
SO
Bolles
38.08m
124' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
11
Ferguson, Jack
JR
Bolles
37.61m
123' 5"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
12
Murzyn, Zachary
SO
North Bay Haven
37.49m
123' 0"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
13
Duffy, George
SO
Bolles
37.21m
122' 1"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
14
Geller, William
JR
Ridgeview
36.68m
120' 4"
Friday Night Spikes
Apr 5, 2019
15
Parker, Robert
SR
Pensacola Catholic
36.58m
120' 0"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
16
Hancock, Chase
SR
Baker County
36.23m
118' 10"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
17
Crowder, Bryce
SR
Walton
36.20m
118' 9"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
18
Merola, Hunter
SR
Suwannee
35.93m
117' 10"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
19
Kidd, Kolby
SO
Fernandina Beach
35.45m
116' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
20
Washington, Darius
SR
West Florida
35.44m
116' 3"
Escambia Gator Invitational
Feb 23, 2019
21
Logans, Preston
FR
Rickards
35.30m
115' 10"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
22
McDuffie, Matthew
SR
Baker County
34.98m
114' 9"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
22
Johnson, Kenneth
SR
Clay
34.98m
114' 9"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
24
Chestnut, Nyseem
JR
Arnold
34.85m
114' 4"
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
25
Ford, Howard
SR
Raines
34.79m
114' 2"
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
26
Mcauley, Christian
JR
Wolfson
34.78m
114' 1"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
27
Belton, Anthony
SR
Florida High
34.72m
113' 11"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
28
Giedrys, Uriah
SR
Fernandina Beach
34.67m
113' 9"
Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 8, 2019
29
Loper, Samuel
SO
Fernandina Beach
34.59m
113' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
30
Wyche, John
SR
Ridgeview
34.44m
113' 0"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
31
Kirk, Colin
8
Bolles
34.20m
112' 2"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
32
Busen, Hunter
SR
Wakulla
33.84m
111' 0"
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
33
Batten, Elias
JR
Bolles
33.57m
110' 2"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
34
Turner, Chase
SR
Pensacola Catholic
33.54m
110' 0"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
35
Edwards, Elias
FR
South Walton
33.37m
109' 6"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
36
Covington, Rashawn
JR
Ribault
33.34m
109' 4"
Bear Classic
Mar 1, 2019
37
Darga, Skyler
SR
Wakulla
33.28m
109' 2"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
38
Burgess, Matthew
JR
Bishop Kenny
33.22m
109' 0"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
39
Hall, Rashaad
FR
Raines
33.20m
108' 11"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
40
Staefe, Nicholas
JR
Ridgeview
33.17m
108' 10"
Dual Meet Clay HS vs Ridgeview HS
Apr 3, 2019
41
Williams, Ethan
JR
Ribault
33.15m
108' 9"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
42
Steibly, Thomas
SO
Florida High
33.05m
108' 5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
43
Ferguson, Day'Von
JR
Marianna
32.83m
107' 8"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
44
Chastain, Will
SO
Wakulla
32.81m
107' 8"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
45
Cauley, Kristian
SR
Godby
32.58m
106' 11"
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
45
Ray, Al'Querious
FR
Clay
32.58m
106' 11"
Clay County Championships
Feb 28, 2019
47
Woods, Benjamin
SR
Walton
32.41m
106' 4"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
48
Meadows, Thomas
SR
Yulee
31.85m
104' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
49
Levin, Samuel
JR
Bolles
31.81m
104' 4"
2019 Bolles Relays
Mar 14, 2019
50
Hooker, Samuel
JR
Pensacola Catholic
31.80m
104' 4"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
Discus (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Stallworth, Jhordyn
JR
Florida High
44.00m
144' 4"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
2
Peters, Kantenesha
JR
Rickards
38.17m
125' 3"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
3
Espinoza, Tia
SR
West Florida
37.18m
122' 0"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
4
Jones, Dailynn
FR
South Walton
36.74m
120' 6"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
5
Thomas, Antonia
SR
Florida High
34.97m
114' 9"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
6
Triplett, Hanna
SR
Rickards
33.46m
109' 9"
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
7
Powell, Kennedy
SR
Florida High
32.34m
106' 1"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
8
White, Katherine
SO
Bishop Kenny
31.94m
104' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
9
Thomas, Latonia
SO
Florida High
31.22m
102' 5"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
10
McKinney, Kennedy
SR
Bolles
29.55m
96' 11"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
11
Pedrosa-Negron, Isis
SO
Yulee
28.20m
92' 6"
Nease Relays
Feb 15, 2019
12
Ford, Keira
FR
Suwannee
27.92m
91' 7"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
13
Durnko, Janet
FR
South Walton
27.84m
91' 4"
FHSAA 2A District 1 and 3A District 2
Apr 12, 2019
14
Howard, Gatia
JR
Yulee
27.55m
90' 5"
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
15
Alvare, Taylor
SR
Fernandina Beach
27.51m
90' 3"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
16
Brown, Tecora
JR
Ribault
27.31m
89' 7"
Gateway Conference Championship
Mar 28, 2019
17
Mechum, Rachel
SR
Baker County
27.25m
89' 5"
FHSAA 2A District 3
Apr 13, 2019
18
Roberts, Maurissa
SO
Rickards
27.21m
89' 3"
FHSAA 1A District 3 and 2A District 2
Apr 13, 2019
19
Huggins, Alyssa
SR
Clay
27.11m
88' 11"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
20
Mardis, Alexis
JR
Rickards
27.05m
88' 9"
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
21
Fisher-Primm, De'Aveon
SR
Pensacola Catholic
25.70m
84' 4"
FHSAA 2A Region 1 and FHSAA 1A Region 1
Apr 27, 2019
22
McClain, Denae
SR
Ribault
25.69m
84' 3"
29th Annual Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 6, 2019
23
Carr, Jacqueline
JR
Fernandina Beach
25.57m
83' 11"
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
24
Cywes, Claire
SR
Bolles
25.37m
83' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
25
Phillips, Sarah
SR
Menendez
24.54m
80' 6"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
26
King, Aliyah
JR
Westside
24.25m
79' 7"
Donell Butler Relays
Mar 9, 2019
27
Warner, Hannah
SO
Clay
24.20m
79' 5"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
28
Hogan, Kenyatta
SO
Ridgeview
24.12m
79' 2"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
29
Brown, Makayla
JR
Yulee
23.31m
76' 6"
River City Distance Carnival & Track Classic
Mar 8, 2019
30
Standeford, Hannah
SO
Wakulla
23.28m
76' 4"
Tariq Barfield Invitational
Mar 8, 2019
31
Grant, Shanelle
JR
North Bay Haven
23.27m
76' 4"
Bay County HS Championship
Mar 15, 2019
32
Hayes, Dominique
SO
Rickards
23.10m
75' 9"
Chiles Track & Field Relays
Feb 16, 2019
33
Hill, Taylor
SR
West Florida
23.09m
75' 9"
Andrews Invitational
Mar 29, 2019
34
Caldwell, Kendra
SR
Marianna
22.95m
75' 3"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
35
McHugh, Kayley
SR
Bishop Kenny
22.86m
75' 0"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
36
Blayney, Rebecca
SO
Yulee
22.58m
74' 1"
Nease Relays
Feb 15, 2019
37
McGuire, Macie
SO
Taylor County
22.51m
73' 10"
Maclay Mini Meet 1
Feb 27, 2019
38
Jubran, Brooke
FR
Bishop Kenny
22.11m
72' 6"
First Coast JV Championships
Mar 13, 2019
39
Harris, Chaylin
FR
Ridgeview
22.00m
72' 2"
Creekside High School Friday Knight Invite 2019
Mar 15, 2019
40
Davis, Destiny
SO
Suwannee
21.85m
71' 8"
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019
41
Young, Keziah
FR
Marianna
21.65m
71' 0"
The Bay HS North Florida Invitational
Mar 2, 2019
42
Moore, Isabella
FR
Fernandina Beach
21.54m
70' 8"
Danny Brown Invitational
Feb 22, 2019
43
Perry, Laura
FR
Bolles
21.33m
70' 0"
Bolles Last Chance Meet
Apr 3, 2019
44
Nixon, Nyjuah
SR
Rickards
21.31m
69' 11"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 23, 2019
45
Coddington, Macy
FR
Wakulla
21.18m
69' 6"
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
45
Burrows, Grier
SR
Ridgeview
21.18m
69' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 12, 2019
47
Brannon, Samantha
FR
North Bay Haven
21.14m
69' 4"
Seahawk Open
Feb 16, 2019
48
Parker, Mallory
FR
Pensacola Catholic
21.03m
69' 0"
Steve Garst Invitational
Mar 16, 2019
49
Castano, Alexis
FR
Florida High
20.85m
68' 5"
Wakulla Home Meet 3
Apr 2, 2019
50
Hanuszak, Brooke
FR
Suwannee
20.81m
68' 3"
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019